Auberge Baker

Konaklama yeri sınıfı: 3
Chateau-Richer bölgesinde, restoran, bar/oturma salonu olan küçük otel.

Fiyatların görüntüleneceği tarihleri seçin

Auberge Baker çatı katında teras olanağı sunar ve Sainte-Anne-de-Beaupré Bazilikası hedefine sadece 5 dakikalık sürüş mesafesinde olmanızı sağlar. Bir şeyler atıştırmak isteyen misafirler restoran olanağından yararlanabilir ve günün sonunda barda/dinlenme salonunda bir şeyler içebilir. Teras ve bahçe diğer öne çıkan özelliklerdir. Misafirler yardıma hazır personel hakkında harika yorumlarda bulunuyor.

Yorumlar

9,2/10
Harika

Popüler konaklama yeri imkân ve özellikleri

  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Restoran
  • Klima
  • Bar
  • Sigara içilmez

Başlıca özellikler (12)

  • Günlük kat hizmetleri
  • Restoran ve bar/oturma salonu
  • Çatı katında teras
  • Ücretli kahvaltı
  • Kayak geçiş kartları
  • Oda servisi
  • Teras
  • Lobide kahve servisi
  • Bahçe
  • Toplantı odası
  • Birden fazla dil bilen personel
  • Danışma (concierge) hizmetleri

Evinizdeymiş gibi hissedin (6)

  • Buzdolabı
  • Özel banyo
  • Bahçe
  • Teras
  • Günlük kat hizmetleri
  • Kahve/çay makinesi
Şu anki fiyat 6.605 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
31 Ağu - 1 Eyl

Oda seçenekleri

Odalar için mevcut filtreler
9/9 oda gösteriliyor

Standard Oda

9,2 / 10
Harika
(5 yorum)
  • 37 metre kare
  • 3 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak ve 1 tek Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Dağ Evi, 1 Yatak Odası

8,8 / 10
Mükemmel
(6 yorum)
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 çift Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Standard Oda, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak ve Çekyat, Sıcak Su Küveti

10,0 / 10
Olağanüstü
(1 yorum)
  • Nehir manzarası
  • 4 kişilik
  • 1 büyük (Queen) Boy Yatak ve 1 çift kişilik çekyat
  • Ücretsiz kablosuz internet

Standard Oda, 1 Çift Kişilik Yatak

9,0 / 10
Harika
(2 yorum)
  • 3 kişilik
  • 1 çift Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Standard Oda

9,8 / 10
Olağanüstü
(6 yorum)
  • 4 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak ve 1 çift Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Standard Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak ve Çekyat, Şömine

10,0 / 10
Olağanüstü
(4 yorum)
  • Nehir manzarası
  • 4 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak ve 1 çift kişilik çekyat
  • Ücretsiz kablosuz internet

Traditional Ev, 3 Yatak Odası

10,0 / 10
Olağanüstü
(1 yorum)
  • Nehir manzarası
  • 10 kişilik
  • 4 tek Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Standard Oda, 1 Çift Kişilik Yatak

9,0 / 10
Harika
(2 yorum)
  • 2 kişilik
  • 1 çift Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Standard Apart Daire

  • 1 yatak odası
  • 4 kişilik
  • 1 büyük (Queen) Boy Yatak ve 1 çift kişilik çekyat
  • Ücretsiz kablosuz internet

Benzer konaklama yerleri

Mod logo
Uygun indirimleri ve avantajları görüntülemek için giriş yapın. Daha fazla macera için daha fazla ödül!

Bölge hakkında

Harita
 8790 Avenue Royale, Chateau-Richer, QC, G0A 1N0

Yakındakiler

  • Spa Des Neiges - 4 dk sürüş - 4.1 km
  • St-Aubin Marion Sanat Galerisi - 4 dk sürüş - 5.2 km
  • Sainte-Anne-de-Beaupré Bazilikası - 6 dk sürüş - 5.9 km
  • KCR Karting - 7 dk sürüş - 8.8 km
  • Albert Gilles Bakır Sanatı ve Müzesi - 7 dk sürüş - 10.3 km

Ulaşım

  • Jean Lesage Uluslararası Havalimanı (YQB) - 40 dk. sürüş mesafesinde
  • Quebec Palace İstasyonu - 23 dk. sürüş mesafesinde

Restoranlar

  • ‪Tim Hortons - ‬4 dk sürüş
  • ‪McDonald's - ‬5 dk sürüş
  • ‪Pizza Salvatoré - ‬3 dk sürüş
  • ‪Auberge Baker Restaurant - ‬1 dk yürüyüş
  • ‪Chez Bolduc - ‬8 dk sürüş

Bu konaklama yeri hakkında

Auberge Baker

  • Auberge Baker çatı katında teras olanağı sunar ve Sainte-Anne-de-Beaupré Bazilikası hedefine sadece 5 dakikalık sürüş mesafesinde olmanızı sağlar. Bir şeyler atıştırmak isteyen misafirler restoran olanağından yararlanabilir ve günün sonunda barda/dinlenme salonunda bir şeyler içebilir. Teras ve bahçe diğer öne çıkan özelliklerdir. Misafirler yardıma hazır personel hakkında harika yorumlarda bulunuyor.

Genel bakış

DONE

Konaklama yerinin büyüklüğü

    • 5 oda
DONE

Varış/Çıkış

    • Giriş işlemleri 16 ile 21.30 arasında yapılabilir
    • Geç giriş olanağı müsaitlik durumuna bağlıdır
    • Minimum giriş yaşı: 18
    • Çıkış saati: 11
DONE

Özel giriş talimatları

    • Resepsiyon her gün 8 - 21.30 saatleri arasında açıktır
    • Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir
    • Konaklama yerine 20 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurması gereklidir
    • Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir
DONE

Giriş sırasında gerekenler

    • Ek masraflar için kredi kartı, banka kartı veya nakit depozitosu gereklidir
    • Resmi kurumlarca verilmiş fotoğraflı kimlik gerekli olabilir
    • 18 yaş ve üzeri misafirler giriş yapabilir.
DONE

Evcil hayvan

    • Evcil hayvan kabul edilmez.
    • Rehber hayvanlar kabul edilir
WIFI

İnternet

    • Genel alanlarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti
    • Odalarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti
LOCAL_PARKING

Otopark

    • Otelde ücretsiz valesiz otopark
    • Otelde, tekerlekli sandalyeyle erişilebilen otopark bulunmaktadır
DONE

Diğer bilgiler

    • Sigara içilmeyen konaklama yeri

Konaklama yeri imkân ve olanakları

Yiyecek ve içecek

  • Her sabah 8 ve 10 saatleri arasında tam kahvaltı (ücretli)
  • Restoran
  • Bar/dinlenme salonu
  • Ortak alanda kahve/çay servisi
  • Oda servisi

Yapılabilecekler

  • Kayak geçiş kartı
  • Kar arabasıyla gezi
  • Kar ayakkabısıyla yürüyüş
  • Yakında doğa yürüyüşü/bisiklet parkuru olanağı
  • Yakında alp disiplinli kayak olanağı

Uzaktan çalışma

  • Toplantı odası

Hizmetler

  • Belirli saatlerde açık resepsiyon
  • Danışma (concierge) hizmetleri
  • Tur/bilet desteği
  • Lobide ücretsiz gazete
  • Birden fazla dil bilen personel

İmkân ve Kolaylıklar

  • Çatıda teras
  • Bahçe
  • Piknik alanı
  • Sivrisinek telleri

Engellilere yönelik özellikler

  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun geçiş yolu
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun otopark
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun kayıt masası
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun restoran
  • Merdivenlerde korkuluk
  • Üst katlara yalnızca merdiven yoluyla erişilebilir
  • Girişte iyi aydınlatılmış yol
  • Girişte merdivensiz yol

Oda imkân ve olanakları

Eğlencenizden taviz vermeyin

  • Düz ekran televizyon

Ev konforu

  • İklimlendirme (klima kontrollü)
  • Kahve/çay makinesi
  • Ütü/ütü masası (istek üzerine)

Rahat uyuyun

  • Çarşaf takımı verilir

Keyif duyacağınız olanaklar

  • Ayrı ayrı dekore edilmiş

Tazelenin

  • Özel banyo
  • Ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri
  • Havlu

Bağlantınızı sürdürün

  • Ücretsiz kablosuz İnternet
  • Telefon

Yiyecek ve içecek

  • Buzdolabı

Diğer

  • Kat hizimetleri günlük olarak sunulmaktadır

Özel fırsatlar

Yemek servisi

L'Auberge Baker - restoran. Misafirlere barda içecek servisi yapılmaktadır.

Ücretler ve politikalar

Evcil hayvan

  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Politikalar

Bu konaklama yeri profesyonel bir konaklama yeri sahibi tarafından yönetilmektedir. Konaklamanın sağlanması konaklama yeri sahibinin ticaret, işletme veya meslek faaliyetleriyle bağlantılıdır.
Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır. Herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz.
Bu konaklama yerinde asansör yoktur.
Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir.
Kabul edilen kredi kartları: Visa, Mastercard, American Express
Konaklama Yeri Tescil numarası 2026-11-30, 075935
Rezervasyonunuzu iptal ederseniz konaklama yeri sahibinin iptal politikasına tabi olursunuz. Tüketici haklarıyla ilgili AB yönetmelikleri çerçevesinde, konaklama yeri rezervasyon hizmetleri cayma hakkına tabi değildir.

Bilinen diğer adları

Auberge Baker Inn Chateau-Richer
Auberge Baker Inn
Auberge Baker Chateau-Richer
Auberge Baker
Auberge Baker Inn
Auberge Baker Chateau-Richer
Auberge Baker Inn Chateau-Richer

Sıkça sorulan sorular

Auberge Baker oteli, tam geri ödeme için ücretsiz iptal olanağı sunuyor mu?

Evet. Auberge Baker, sitemizden rezervasyon yapılabilen ve ücreti tamamen iade edilebilir odalar sunmaktadır. Ücreti tamamen iade edilebilir bir oda için rezervasyon yaptırdıysanız bu rezervasyon, konaklama yerinin iptal politikasına bağlı olarak girişten birkaç gün öncesine kadar iptal edilebilir. Kesin şartlar ve koşullar için bu konaklama yerinin iptal politikasını kontrol ettiğinizden emin olun.

Auberge Baker evcil hayvan kabul ediyor mu?

Maalesef evcil hayvanlar kabul edilmemekte ancak rehber hayvanlar kabul edilmektedir.

Auberge Baker, misafirlerine otelde otopark imkânı sunuyor mu?

Evet, ücretsiz valesiz otopark var.

Auberge Baker için giriş ve çıkış saati kaçta?

Giriş işlemleri 16 ile 21.30 arasında yapılabilir. Çıkış saati: 11.

Auberge Baker ve yakınlarındaki imkânlar nelerdir?

Kar ayakkabısıyla yürüyüş ve kar arabasıyla gezi gibi oteldeki kış etkinliklerinin tadını çıkarın. Piknik alanı ve bahçe gibi imkânların keyfini çıkarın.

Auberge Baker içinde veya yakınında restoran var mı?

Evet. Otelde L'Auberge Baker adlı bir restoran bulunmaktadır.