Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Kyiv için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Kyiv otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: .
Kyiv Otelleri
Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Bu gece
13 Eki - 14 EkiYarın
14 Eki - 15 EkiBu hafta sonu
16 Eki - 18 EkiGelecek hafta sonu
23 Eki - 25 EkiKyiv bölgesinde nerede kalınır?




1. Hotel Ukraine
Hotel UkrainePecherskyi Rayonu
2.643 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




2. Maidan Palace Hotel
Maidan Palace HotelShevchenkivskyi Rayonu
3.836 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




3. ibis Kyiv Railway Station
ibis Kyiv Railway StationSolomjanskyj
2.749 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki




4. InterContinental Kyiv by IHG
InterContinental Kyiv by IHGShevchenkivskyi Rayonu
12.521 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
31 Eki - 1 Kas




5. Fairmont Grand Hotel Kyiv
Fairmont Grand Hotel KyivPodil
9.910 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
28 Eki - 29 Eki




6. Premier Hotel Rus
Premier Hotel RusPecherskyi Rayonu
3.259 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




7. Senator Maidan
Senator MaidanShevchenkivskyi Rayonu
5.043 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




8. Hilton Kyiv
Hilton KyivShevchenkivskyi Rayonu
13.886 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
31 Eki - 1 Kas




9. Premier Palace Hotel
Premier Palace HotelShevchenkivskyi Rayonu
12.081 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
31 Eki - 1 Kas




10. Cityhotel
CityhotelShevchenkivskyi Rayonu
6.504 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




11. Sky Loft Hotel by Rixwell
Sky Loft Hotel by RixwellPecherskyi Rayonu
4.941 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




12. ibis Kyiv City Center
ibis Kyiv City CenterShevchenkivskyi Rayonu
2.749 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki




13. Opera Hotel
Opera HotelShevchenkivskyi Rayonu
7.190 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki




14. 11 Mirrors Design Hotel
11 Mirrors Design HotelShevchenkivskyi Rayonu
13.168 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




15. Hyatt Regency Kyiv
Hyatt Regency KyivShevchenkivskyi Rayonu
13.428 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




16. Greguar Hotel & Apartments
Greguar Hotel & ApartmentsPecherskyi Rayonu
2.160 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




17. Hotel Kyiv
Hotel KyivPecherskyi Rayonu
2.505 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
28 Eki - 29 Eki




18. Senator Victory Square
Senator Victory SquareShevchenkivskyi Rayonu
2.921 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




19. BURSA Hotel Kyiv
BURSA Hotel KyivPodil
5.884 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Eki - 16 Eki




20. Bontiak Hotel
Bontiak HotelShevchenkivskyi Rayonu
1.618 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki
Kyiv şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
2.901 TL indirim
Hotel Ukraine5.142 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.571 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.332 TL indirim
Senator Maidan10.157 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.078 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.534 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky8.680 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.340 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.493 TL indirim
Bontiak Hotel3.236 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.618 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7.747 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.873 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
3.168 TL indirim
Sky Loft Hotel by Rixwell9.882 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.941 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
871 TL indirim
Summit Apart Hotel3.668 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.834 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
374 TL indirim
Partner Guest House Khreschatyk3.749 TL
2 gece, 1 apart daire için
Gecelik 1.874 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.982 TL indirim
Senator City Center7.858 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.929 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.287 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel7.823 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.912 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.112 TL indirim
Cityhotel13.132 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.566 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.455 TL indirim
Senator Victory Square6.283 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.142 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.179 TL indirim
Number 21 by DBI8.356 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.178 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
368 TL indirim
Premier Hotel Rus6.580 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.290 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.913 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments4.320 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.160 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.376 TL indirim
Hotel Ukraine5.667 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.834 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.090 TL indirim
Senator Maidan10.187 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.094 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.493 TL indirim
Bontiak Hotel3.236 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.618 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7.673 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.836 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
5.534 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky8.680 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.340 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
11.149 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.574 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
374 TL indirim
Summit Apart Hotel3.749 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.874 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.046 TL indirim
Senator City Center9.793 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.897 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.324 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel8.787 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.393 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.340 TL indirim
Senator Victory Square7.398 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.699 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.987 TL indirim
Cityhotel13.257 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.629 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.911 TL indirim
Number 21 by DBI7.916 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.958 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.913 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments4.320 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.160 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
295 TL indirim
CityApartments Kyiv Maidan5.340 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.670 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
472 TL indirim
Partner Guest House Khreschatyk4.629 TL
2 gece, 1 apart daire için
Gecelik 2.314 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.150 TL indirim
Hotel Ukraine2.872 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
545 TL indirim
Senator Maidan5.094 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.746 TL indirim
Bontiak Hotel1.618 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.075 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky4.801 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
206 TL indirim
Summit Apart Hotel2.043 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
5.574 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
523 TL indirim
Senator City Center4.897 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.170 TL indirim
Senator Victory Square3.699 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.419 TL indirim
Number 21 by DBI4.617 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
487 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel4.569 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
743 TL indirim
Cityhotel6.879 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.170 TL indirim
BURSA Hotel Kyiv6.697 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
205 TL indirim
Partner Guest House Khreschatyk2.036 TL
1 apart daire için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.548 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments2.554 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
255 TL indirim
Apetiko Apartments2.481 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir








































































