Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Milano için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Milano otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: .
Milano Otelleri
Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Bu gece
16 Eki - 17 EkiYarın
17 Eki - 18 EkiBu hafta sonu
16 Eki - 18 EkiGelecek hafta sonu
23 Eki - 25 EkiMilano bölgesinde nerede kalınır?




1. ibis Milano Centro
ibis Milano CentroMerkez İstasyonu
5.387 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




2. Hotel Cavour
Hotel CavourMilano Merkezi
10.075 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




3. Hotel Dei Cavalieri Milano Duomo
Hotel Dei Cavalieri Milano DuomoMilano Merkezi
13.343 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




4. Hotel Berna
Hotel BernaMerkez İstasyonu
6.889 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8 Kas - 9 Kas




5. UNA Hotels Galles Milano
UNA Hotels Galles MilanoMerkez İstasyonu
7.297 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




6. The Square Milano Duomo - Preferred Hotels & Resorts
The Square Milano Duomo - Preferred Hotels & ResortsMilano Merkezi
17.747 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




7. Milano Verticale | UNA Esperienze | Preferred Hotels and Resorts
Milano Verticale | UNA Esperienze | Preferred Hotels and ResortsPorta Nuova
11.729 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




8. AXYHOTELS InnStyle Milano
AXYHOTELS InnStyle MilanoMerkez İstasyonu
10.108 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8 Kas - 9 Kas




9. Rosa Grand Milano - Starhotels Collezione
Rosa Grand Milano - Starhotels CollezioneMilano Merkezi
18.438 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
13 Kas - 14 Kas




10. Bvlgari Hotel Milano
Bvlgari Hotel MilanoMilano Merkezi
83.922 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4 Kas - 5 Kas




11. Hotel Brunelleschi
Hotel BrunelleschiMilano Merkezi
12.865 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




12. Urban Hive Milano
Urban Hive MilanoMilano Merkezi
11.343 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




13. Hotel Calimala Milano
Hotel Calimala MilanoMilano Merkezi
12.460 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




14. Breda Suites Hotel Milano
Breda Suites Hotel MilanoBicocca
4.252 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




15. IH Hotels Milano Centrale
IH Hotels Milano CentraleMerkez İstasyonu
8.681 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




16. QC room Milano Porta Romana
QC room Milano Porta RomanaPorta Lodovica
10.758 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




17. Uptown Palace
Uptown PalaceMilano Merkezi
12.431 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




18. Starhotels E.c.ho.
Starhotels E.c.ho.Merkez İstasyonu
8.578 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




19. Hotel Manin
Hotel ManinMilano Merkezi
10.656 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




20. Spice Hotel Milano
Spice Hotel MilanoMerkez İstasyonu
6.500 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas
Milano şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
3.374 TL indirim
Hotel Manin32.587 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 16.293 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8.284 TL indirim
AXYHOTELS InnStyle Milano30.592 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 15.296 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.978 TL indirim
Lancaster Hotel28.900 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 14.450 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10.123 TL indirim
Hotel Milano Castello38.083 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 19.042 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.559 TL indirim
Hotel Stradivari19.149 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 9.574 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
9.516 TL indirim
Hotel Windsor Milano30.614 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 15.307 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8.978 TL indirim
Hotel Morfeo17.026 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 8.513 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.300 TL indirim
Palazzo Loreto Hotel Milano24.904 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 12.452 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.618 TL indirim
Andreola Central Hotel27.593 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 13.797 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.033 TL indirim
Hotel San Guido19.849 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 9.925 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.405 TL indirim
UNA Hotels Galles Milano28.196 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 14.098 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.658 TL indirim
Hotel Ariston33.302 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 16.651 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.105 TL indirim
UNA Hotels Century Milano32.327 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 16.164 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Milano Verticale | UNA Esperienze | Preferred Hotels and Resorts
Milano Verticale | UNA Esperienze | Preferred Hotels and ResortsPorta Nuova
6.126 TL indirim
Milano Verticale | UNA Esperienze | Preferred Hotels and Resorts41.137 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 20.568 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7.166 TL indirim
The Corner Duomo Hotel50.593 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 25.296 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.530 TL indirim
Starhotels E.c.ho.8.578 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.382 TL indirim
Hotel Berna8.509 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.213 TL indirim
UNA Hotels Galles Milano7.340 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.459 TL indirim
Hotel Cavour10.075 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.467 TL indirim
Andreola Central Hotel8.641 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.284 TL indirim
Hotel Manin10.656 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.039 TL indirim
Hotel Glam Milano7.714 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.471 TL indirim
Sina De la Ville13.635 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.593 TL indirim
IH Hotels Milano Centrale8.681 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.749 TL indirim
Bianca Maria Palace Hotel10.092 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.170 TL indirim
Starhotels Anderson8.938 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.934 TL indirim
Milan Suite Hotel5.939 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
906 TL indirim
Auriga Hotel7.753 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
653 TL indirim
Urban Hive Milano11.343 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
521 TL indirim
Hotel Flora7.699 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Milano bölgesindeki aile dostu otellerde de konaklayabilirsiniz
6.889 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8 Kas - 9 Kas
5.222 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas
5.387 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas
















































































































