Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Kyiv için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Kyiv otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: .
Kyiv Otelleri
Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Bu gece
15 Eki - 16 EkiYarın
16 Eki - 17 EkiBu hafta sonu
16 Eki - 18 EkiGelecek hafta sonu
23 Eki - 25 EkiKyiv bölgesinde nerede kalınır?




1. Hotel Ukraine
Hotel UkrainePecherskyi Rayonu
2.572 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki




2. Maidan Palace Hotel
Maidan Palace HotelShevchenkivskyi Rayonu
3.691 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




3. ibis Kyiv Railway Station
ibis Kyiv Railway StationSolomjanskyj
2.758 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki




4. InterContinental Kyiv by IHG
InterContinental Kyiv by IHGVerkhnie Misto
12.556 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




5. Fairmont Grand Hotel Kyiv
Fairmont Grand Hotel KyivPodil
9.106 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki




6. Premier Hotel Rus
Premier Hotel RusPecherskyi Rayonu
3.168 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




7. Senator Maidan
Senator MaidanVerkhnie Misto
5.093 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki




8. Hilton Kyiv
Hilton KyivShevchenkivskyi Rayonu
13.926 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




9. Premier Palace Hotel
Premier Palace HotelShevchenkivskyi Rayonu
12.093 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




10. Cityhotel
CityhotelShevchenkivskyi Rayonu
6.898 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki




11. Sky Loft Hotel by Rixwell
Sky Loft Hotel by RixwellPecherskyi Rayonu
4.954 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Eki - 18 Eki




12. ibis Kyiv City Center
ibis Kyiv City CenterShevchenkivskyi Rayonu
2.749 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7 Kas - 8 Kas




13. Opera Hotel
Opera HotelShevchenkivskyi Rayonu
7.198 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki




14. 11 Mirrors Design Hotel
11 Mirrors Design HotelShevchenkivskyi Rayonu
12.059 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki




15. Hyatt Regency Kyiv
Hyatt Regency KyivVerkhnie Misto
14.738 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
22 Eki - 23 Eki




16. Greguar Hotel & Apartments
Greguar Hotel & ApartmentsPecherskyi Rayonu
2.167 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki




17. Hotel Kyiv
Hotel KyivPecherskyi Rayonu
2.304 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




18. Senator Victory Square
Senator Victory SquareShevchenkivskyi Rayonu
3.085 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




19. BURSA Hotel Kyiv
BURSA Hotel KyivPodil
5.871 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki




20. Bontiak Hotel
Bontiak HotelVerkhnie Misto
1.619 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Eki - 18 Eki
Kyiv şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
2.871 TL indirim
Hotel Ukraine5.198 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.599 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.793 TL indirim
Senator Maidan9.731 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.866 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.504 TL indirim
Bontiak Hotel3.247 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.623 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
861 TL indirim
Maidan Palace Hotel7.428 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.714 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.180 TL indirim
Sky Loft Hotel by Rixwell9.919 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.959 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.552 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky8.708 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.354 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.027 TL indirim
Summit Apart Hotel3.528 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.764 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.049 TL indirim
Senator City Center9.821 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.911 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.558 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel7.585 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.793 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.738 TL indirim
Senator Victory Square6.028 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.014 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.491 TL indirim
Cityhotel13.796 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.898 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.192 TL indirim
Number 21 by DBI8.383 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.192 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
659 TL indirim
Premier Hotel Rus6.312 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.156 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.635 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments4.631 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.316 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
663 TL indirim
Central Dayflat Apartments3.360 TL
2 gece, 1 apart daire için
Gecelik 1.680 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.558 TL indirim
Hotel Ukraine5.511 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.756 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.093 TL indirim
Senator Maidan10.216 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.108 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.504 TL indirim
Bontiak Hotel3.247 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.623 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.212 TL indirim
Maidan Palace Hotel7.077 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.538 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10.555 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.277 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
329 TL indirim
Summit Apart Hotel3.338 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.669 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.552 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky8.708 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.354 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.750 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel8.394 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.197 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.049 TL indirim
Senator City Center9.821 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.911 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.675 TL indirim
Senator Victory Square7.090 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.545 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.491 TL indirim
Cityhotel13.796 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.898 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.880 TL indirim
Number 21 by DBI7.985 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.993 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.932 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments4.335 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.167 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
718 TL indirim
Premier Hotel Rus6.253 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.127 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
527 TL indirim
CityApartments Kyiv Maidan5.125 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.563 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.518 TL indirim
Hotel Ukraine2.517 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.397 TL indirim
Senator Maidan4.866 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
431 TL indirim
Maidan Palace Hotel3.714 TL
1 oda i çin
vergiler ve ücretler dâhildir
1.752 TL indirim
Bontiak Hotel1.623 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
472 TL indirim
Summit Apart Hotel1.596 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.085 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky4.817 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
5.595 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
525 TL indirim
Senator City Center4.911 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.460 TL indirim
Number 21 by DBI4.684 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.932 TL indirim
Senator Victory Square2.951 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
745 TL indirim
Cityhotel6.898 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.250 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel3.821 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.559 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments2.563 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.171 TL indirim
BURSA Hotel Kyiv6.701 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
330 TL indirim
Premier Hotel Rus3.156 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Kyiv şehrindeki evcil hayvan dostu otellere göz atın
3.691 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki
2.572 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki
2.758 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki
4.954 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Eki - 18 Eki
12.556 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki
9.106 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki
3.168 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki
12.059 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki
2.167 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki
14.738 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
22 Eki - 23 Eki
Kyiv bölgesindeki havuzlu otellerde de konaklayabilirsiniz
12.556 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki








































































