Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Ayia Napa bölgesinde nerede kalınır?
Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Ayia Napa için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Ayia Napa otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: 18 Ekim 2026.




1. Iliada Beach Hotel
Iliada Beach HotelProtaras Şehir Merkezi
9.600 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
19 Eki - 20 Eki




2. AMARANDE Adults Only
AMARANDE Adults OnlyAya Napa Şehir Merkezi
9.720 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Kas - 18 Kas




3. Napa Mermaid Hotel & Suites
Napa Mermaid Hotel & SuitesAya Napa Şehir Merkezi
6.910 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




4. Nissiblu Beach Resort
Nissiblu Beach ResortNissi
8.566 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas




5. Adams Beach Hotel & Spa
Adams Beach Hotel & SpaNissi
8.645 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




6. Grecian Sands Hotel
Grecian Sands HotelAya Napa Şehir Merkezi
8.738 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3 Kas - 4 Kas




7. Hotel Napa Suites - Adults Only
Hotel Napa Suites - Adults OnlyAya Napa Şehir Merkezi
6.662 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
19 Eki - 20 Eki




8. Amanti, MadeForTwo Hotels – Ayia Napa
Amanti, MadeForTwo Hotels – Ayia NapaAya Napa Şehir Merkezi
Amanti, MadeForTwo Hotels – Ayia Napa



9. Chrysomare Beach Hotel and Resort
Chrysomare Beach Hotel and ResortVathia Gonia
11.924 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
19 Eki - 20 Eki




10. Alion Beach Hotel
Alion Beach HotelAya Napa Şehir Merkezi
12.560 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
9 Kas - 10 Kas




11. Grecian Bay Hotel
Grecian Bay HotelAya Napa Şehir Merkezi
8.961 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Kas - 18 Kas




12. Cyprotel Florida Hotel
Cyprotel Florida HotelAya Napa Şehir Merkezi
5.399 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki




13. Napa Plaza Hotel - Adults Only
Napa Plaza Hotel - Adults OnlyAya Napa Şehir Merkezi
Napa Plaza Hotel - Adults Only



14. Melpo Antia Hotel & Suites
Melpo Antia Hotel & SuitesAya Napa Şehir Merkezi
4.309 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Kas - 18 Kas




15. Faros Hotel Ayia Napa
Faros Hotel Ayia NapaAya Napa Şehir Merkezi
11.532 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki




16. Vassos Nissi Plage Hotel & Spa
Vassos Nissi Plage Hotel & SpaNissi
7.514 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas




17. Cavo Maris Beach Hotel
Cavo Maris Beach HotelParalimni
5.951 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
9 Kas - 10 Kas




18. Tasia Maris Sands - Adults Only
Tasia Maris Sands - Adults OnlyVathia Gonia
6.615 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Kas - 17 Kas




19. Melissi Beach Hotel & Spa
Melissi Beach Hotel & SpaAya Napa Şehir Merkezi
9.082 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8 Kas - 9 Kas




20. Nestor Hotel
Nestor HotelAya Napa Şehir Merkezi
8.175 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas
Ayia Napa şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
1.636 TL indirim
Hotel Napa Suites - Adults Only14.727 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 7.363 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.753 TL indirim
Cosmo Napa Hotel8.258 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.129 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15.148 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 7.574 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
10.917 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.458 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
11.136 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.568 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.323 TL indirim
Cyprotel Florida Hotel11.277 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.639 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.117 TL indirim
Napa Mermaid Hotel & Suites19.054 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 9.527 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Tasia Maris Beach Hotel and Spa - Adults Only
Tasia Maris Beach Hotel and Spa - Adults OnlyVathia Gonia
2.186 TL indirim
Tasia Maris Beach Hotel and Spa - Adults Only13.425 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.713 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.591 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.296 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
1.113 TL indirim
Zoi ayia Napa hotel10.018 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.009 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.051 TL indirim
Tasia Maris Oasis10.014 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.007 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.478 TL indirim
Atlantica Panthea Resort12.783 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.391 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.558 TL indirim
Nissiana Hotel14.026 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 7.013 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.368 TL indirim
Napa City Apartments5.506 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.753 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.665 TL indirim
Blue Harbour Boutique13.870 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.935 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
171 TL indirim
Nelia Gardens2.681 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
768 TL indirim
Napa Mermaid Hotel & Suites6.910 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
952 TL indirim
Nissiblu Beach Resort8.566 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
839 TL indirim
Melpo Antia Hotel & Suites4.309 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.058 TL indirim
Grecian Bay Hotel8.961 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.189 TL indirim
AMARANDE Adults Only9.720 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
568 TL indirim
Grecian Sands Hotel8.893 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.797 TL indirim
Vassos Nissi Plage Hotel & Spa7.664 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
6.615 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
1.885 TL indirim
Mia hotel apartment3.815 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.634 TL indirim
Milea Hotel4.711 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
530 TL indirim
Anthea Hotel Apartments3.644 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.837 TL indirim
Limanaki Beach Hotel10.408 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.393 TL indirim
Aya Resort21.539 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ayia Napa şehrindeki havuzlu otellere göz atın
6.910 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas
3.924 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki
6.662 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
19 Eki - 20 Eki
2.681 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Kas - 17 Kas
4.309 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Kas - 18 Kas
7.380 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas
9.720 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Kas - 18 Kas
5.343 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki
Ayia Napa bölgesindeki jakuzili otellerde de konaklayabilirsiniz
6.910 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas
4.668 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10 Kas - 11 Kas
5.343 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki
8.566 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Kas - 16 Kas
3.448 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
29 Eki - 30 Eki








































































































































