Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Kerobokan bölgesinde nerede kalınır?
Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Kerobokan için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Kerobokan otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: 26 Ekim 2026.




1. Grand Kesambi Resort & Villa Bali
Grand Kesambi Resort & Villa BaliKerobokan
1.016 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




2. El Barrio Boutique Hotel & Bar
El Barrio Boutique Hotel & BarUmalas
2.042 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




3. The Santai by LifestyleRetreats
The Santai by LifestyleRetreatsUmalas
8.224 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Kas - 15 Kas




4. The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and Canggu
The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and CangguUmalas
2.173 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




5. Villa Canggu by Plataran
Villa Canggu by PlataranBanjar Semer
5.970 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
29 Eki - 30 Eki




6. Bloomfield Umalas
Bloomfield UmalasUmalas
3.066 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




7. Bumbak Park by Nakula
Bumbak Park by NakulaUmalas
7.179 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




8. Balvanta Coliving
Balvanta ColivingUmalas
1.302 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




10. The Umalas Signature
The Umalas SignatureUmalas
4.167 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




11. Nomad Hub Canggu-Bali
Nomad Hub Canggu-BaliUmalas
678 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas




12. Scala Bed And Beyond
Scala Bed And BeyondUmalas
1.066 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Kas - 27 Kas




13. Root Bumbak Bali
Root Bumbak BaliUmalas
6.814 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




14. Jay's Villas
Jay's VillasUmalas
4.277 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




15. Apple Villa and Apartment
Apple Villa and ApartmentBanjar Semer
1.709 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Kas - 26 Kas




16. Bali Merita Villa
Bali Merita VillaUmalas
1.339 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Kas - 18 Kas




17. 1Br Villa Kerobokan Near Seminyak
1Br Villa Kerobokan Near SeminyakBanjar Semer
2.286 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




18. Adepa Resort
Adepa ResortUmalas
5.214 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
12 Kas - 13 Kas




19. Nexa Townhouse Umalas
Nexa Townhouse UmalasUmalas
4.597 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




20. Anyar Estate
Anyar EstateUmalas
11.259 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Kas - 27 Kas
Kerobokan şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
738 TL indirim
Bloomfield Umalas6.132 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.066 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and Canggu
The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and CangguUmalas
9.512 TL indirim
The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and Canggu4.498 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 2.249 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17.009 TL indirim
Bumbak Park by Nakula18.426 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 9.213 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7.749 TL indirim
The Khayangan Dreams Villa Umalas8.739 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 4.369 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.077 TL indirim
Adepa Resort11.960 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.980 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24.552 TL indirim
Nexa Townhouse Umalas9.363 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 4.682 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.242 TL indirim
Kokomo Villas by Aayan8.969 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 4.485 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18.262 TL indirim
Papillon Umalas Villas7.459 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 3.730 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
9.233 TL indirim
Silk Umalas by Nagisa Bali10.003 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 5.001 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.693 TL indirim
AYUR Bali Villas by Nagisa Bali9.497 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 4.749 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25.429 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 12.715 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
4.809 TL indirim
The Umalas Signature8.381 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.191 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.077 TL indirim
Apple Villa and Apartment3.230 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.615 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.669 TL indirim
Kropak Canggu15.017 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 7.509 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.180 TL indirim
Villa Casa Adeline12.209 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 6.105 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
738 TL indirim
Bloomfield Umalas6.132 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.066 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10.662 TL indirim
Root Bumbak Bali13.031 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 6.516 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.804 TL indirim
Villa Canggu by Plataran10.907 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.453 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15.992 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 7.996 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
17.009 TL indirim
Bumbak Park by Nakula18.426 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 9.213 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7.749 TL indirim
The Khayangan Dreams Villa Umalas8.739 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 4.369 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.832 TL indirim
Adepa Resort11.382 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.691 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24.556 TL indirim
Nexa Townhouse Umalas9.359 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 4.680 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
19.140 TL indirim
Papillon Umalas Villas7.818 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 3.909 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and Canggu
The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and CangguUmalas
1.448 TL indirim
The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and Canggu13.030 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 6.515 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.693 TL indirim
AYUR Bali Villas by Nagisa Bali9.497 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 4.749 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.189 TL indirim
Tiga Samudra Villa12.566 TL
2 gece, 1 villa için
Gecelik 6.283 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.077 TL indirim
Apple Villa and Apartment3.230 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.615 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.305 TL indirim
Kropak Canggu11.748 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.874 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.298 TL indirim
The Umalas Signature9.893 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.946 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
369 TL indirim
Bloomfield Umalas3.066 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
6.742 TL indirim
Bumbak Park by Nakula7.179 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
5.032 TL indirim
Root Bumbak Bali6.814 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.402 TL indirim
Villa Canggu by Plataran5.453 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and Canggu
The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and CangguUmalas
4.139 TL indirim
The Bidadari Villas & Spa Umalas, between Seminyak and Canggu3.333 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
11.871 TL indirim
Nexa Townhouse Umalas5.087 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
602 TL indirim
Kokomo Villas by Aayan5.004 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
9.831 TL indirim
The Santai by LifestyleRetreats8.718 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.847 TL indirim
AYUR Bali Villas by Nagisa Bali4.749 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
445 TL indirim
Apple Villa and Apartment1.709 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
769 TL indirim
Adepa Resort6.925 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
7.857 TL indirim
Papillon Umalas Villas5.609 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
907 TL indirim
The Khayangan Dreams Villa Umalas7.337 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.764 TL indirim
Tiga Samudra Villa7.055 TL
1 villa için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.649 TL indirim
The Umalas Signature4.946 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Kerobokan şehrindeki evcil hayvan dostu otellere göz atın
5.056 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
6 Kas - 7 Kas




Mirragold Villa
Mirragold VillaBanjar Semer
5.515 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas




Sundaze Villas - Cozy Stay in Canggu
Sundaze Villas - Cozy Stay in CangguUmalas
6.020 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Kas - 24 Kas




Honey Mandarin Villa
Honey Mandarin VillaBanjar Semer
5.805 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4 Kas - 5 Kas




Lasterra Villa
Lasterra VillaUmalas




La Palma Villa Bali
La Palma Villa BaliUmalas
6.752 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Kas - 18 Kas




Nexa Townhouse 08
Nexa Townhouse 08Umalas




Ferreno Villa
Ferreno VillaUmalas
Kerobokan bölgesindeki havuzlu otelleri de beğenebilirsiniz
3.066 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




























































































































