High Frontier

Konaklama yeri sınıfı: 2
Fort Davis bölgesinde, dağda, açık havuz, 24 saat açık spor salonu olan otel.

Fiyatların görüntüleneceği tarihleri seçin

High Frontier, Fort Davis şehrindeki konaklamanız için harika bir tercihtir. Sabah yüzmek için açık havuz olanağından yararlanabilir ve egzersiz yapmak için 24 saat açık spor salonunu ziyaret edebilirsiniz.
VIP Access

Yorumlar

9,6/10
Olağanüstü

Popüler konaklama yeri imkân ve özellikleri

  • Havuz
  • Evcil hayvan dostu
  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Klima
  • Spor salonu

Başlıca özellikler (10)

  • Kat hizmetleri (istek üzerine)
  • Açık yüzme havuzu ve 2 jakuziler
  • 24 saat açık spor salonu
  • Sezonluk açık havuz
  • Teras
  • Klima
  • Piknik alanı
  • Kömürlü ızgara
  • Valiz dolabı
  • Yürüyüş/bisiklet yolları

Evinizdeymiş gibi hissedin (6)

  • Mikrodalga fırın
  • Teras
  • Kahve/çay makinesi
  • Güneşlik/perde
  • Dijital TV hizmeti
  • Kaliteli yatak takımı
Şu anki fiyat 10.280 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki

Oda seçenekleri

Odalar için mevcut filtreler
18/18 oda gösteriliyor

Field House 1 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 139 metre kare
  • 3 yatak odası
  • 6 kişilik
  • 2 en Büyük Boy (King) Yatak, 1 büyük (Queen) Boy Yatak ve 1 çift kişilik şilte

Field House 2 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 140 metre kare
  • 3 yatak odası
  • 6 kişilik
  • 2 en Büyük Boy (King) Yatak ve 1 büyük (Queen) Boy Yatak

Field House 3 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 231 metre kare
  • 4 yatak odası
  • 12 kişilik
  • 2 en Büyük Boy (King) Yatak, 4 büyük (Queen) Boy Yatak ve 1 tek kişilik şilte

Studio 1 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 119 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak

Field House 5 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 50 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak

Field House 6 at High Frontier

10,0 / 10
Olağanüstü
(1 yorum)
  • Dağ manzarası
  • 100 metre kare
  • 2 yatak odası
  • 6 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak ve 2 büyük (Queen) Boy Yatak

Field House 7 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 100 metre kare
  • 2 yatak odası
  • 6 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak ve 2 büyük (Queen) Boy Yatak

Mary's House at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 198 metre kare
  • 4 yatak odası
  • 10 kişilik
  • 2 en Büyük Boy (King) Yatak, 4 büyük (Queen) Boy Yatak ve 1 tek kişilik şilte

Bunkhouse 3 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 32 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak

Bunkhouse 2 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 40 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak

Bunkhouse 1 at High Frontier

10,0 / 10
Olağanüstü
(3 yorum)
  • Dağ manzarası
  • 60 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak

Studio 3 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 119 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak

Studio 2 at High Frontier

10,0 / 10
Olağanüstü
(2 yorum)
  • Dağ manzarası
  • 119 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak

Field House 4 at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 50 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 2 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak

Ranch House at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 132 metre kare
  • 2 yatak odası
  • 4 kişilik
  • 2 en Büyük Boy (King) Yatak

Ranch Guest House at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 79 metre kare
  • 1 yatak odası
  • 4 kişilik
  • 2 büyük (Queen) Boy Yatak

Rock House at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 175 metre kare
  • 3 yatak odası
  • 6 kişilik
  • 3 en Büyük Boy (King) Yatak

Adobe House at High Frontier

  • Dağ manzarası
  • 225 metre kare
  • 3 yatak odası
  • 8 kişilik
  • 1 en Büyük Boy (King) Yatak ve 3 büyük (Queen) Boy Yatak

Benzer konaklama yerleri

Mod logo
Uygun indirimleri ve avantajları görüntülemek için giriş yapın. Daha fazla macera için daha fazla ödül!

Bölge hakkında

Harita
1164 High Frontier, Fort Davis, TX, 79734

Yakındakiler

  • Chihuahuan Çölü Doğa Merkezi ve Botanik Bahçesi - 8 dk sürüş - 4.6 km
  • Fort Davis Ulusal Tarihi Yeri - 12 dk sürüş - 11.4 km
  • Overland Trail Müzesi - 12 dk sürüş - 11.4 km
  • Davis Dağları Eyalet Parkı - 15 dk sürüş - 14.8 km
  • McDonald Rasathanesi - 34 dk sürüş - 43.2 km

Ulaşım

  • Marfa, TX (MRF) - 29 dk. sürüş mesafesinde
  • Alpine İstasyonu - 33 dk. sürüş mesafesinde

Restoranlar

  • ‪The Rendezvous - ‬11 dk sürüş
  • ‪RNR Smokehouse - ‬12 dk sürüş
  • ‪Sky Island Taproom - ‬10 dk sürüş
  • ‪Buffalo Bentley's - ‬11 dk sürüş
  • ‪Mary Lou's Restaurant - ‬10 dk sürüş

Bu konaklama yeri hakkında

High Frontier

  • High Frontier, Fort Davis şehrindeki konaklamanız için harika bir tercihtir. Sabah yüzmek için açık havuz olanağından yararlanabilir ve egzersiz yapmak için 24 saat açık spor salonunu ziyaret edebilirsiniz.

Genel bakış

Konaklama yerinin büyüklüğü

    • 17 oda

Varış/Çıkış

    • Giriş işlemleri 15 ile 22 arasında yapılabilir
    • Minimum giriş yaşı: 21
    • Çıkış saati: 10

Özel giriş talimatları

    • Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır
    • Normal giriş saatlerinin dışında varış yapmayı planlayan misafirlere, giriş talimatları ve anahtar alma talimatları varışlarından önceki 24 saat içinde e-posta yoluyla gönderilecektir; işletme sahibi misafirleri karşılayacaktır
    • Rezervasyondan sonra konaklama yerine fotoğraflı resmi kimlik fotokopisi sunmanız istenecektir
    • Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir

Giriş sırasında gerekenler

    • Ek masraflar için kredi kartı, banka kartı veya nakit depozitosu gereklidir
    • Resmi kurumlarca verilmiş fotoğraflı kimlik gerekli olabilir
    • 21 yaş ve üzeri misafirler giriş yapabilir.

Evcil hayvan

    • Evcil hayvanlar ücretsiz olarak kabul edilir (yalnızca köpekler ve kediler)
    • Rehber hayvanlar kabul edilir
    • Tasmasız alan mevcuttur

İnternet

    • Genel alanlarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti
    • Odalarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti (hız: 100+ Mbps (1-2 kişi için veya 6 cihaza kadar yeterli))

Otopark

    • Otelde ücretsiz, açık valesiz otopark

Diğer bilgiler

    • Sigara içilmeyen konaklama yeri

Konaklama yeri imkân ve olanakları

Yiyecek ve içecek

  • Kömürlü ızgara

Yapılabilecekler

  • Yürüyüş/bisiklet yolları
  • Kaya tırmanışı
  • Yakında dağcılık/tırmanma olanağı

Hizmetler

  • Valiz dolabı

İmkân ve Kolaylıklar

  • Piknik alanı
  • Teras
  • 24 saat açık spor salonu
  • Açık yüzme havuzu
  • 2 jakuzi
  • Ateş çukuru
  • Açık eğlence alanı
  • Açık hava mobilyası

Engellilere yönelik özellikler

  • Odada parça halılar
  • Odada karo döşeme

Oda imkân ve olanakları

Eğlencenizden taviz vermeyin

  • 52 inç akıllı televizyon
  • Dijital TV kanalları
  • Netflix
  • Kesintisiz ses ve görüntü yayını

Ev konforu

  • İklimlendirme ve ısıtma
  • Kahve/çay makinesi
  • Bornoz ve terlik

Rahat uyuyun

  • Güneşlik/perde
  • Kaliteli yatak takımı
  • Yastık yüzeyli yatak

Keyif duyacağınız olanaklar

  • Mobilyalı avlu

Tazelenin

  • Sabun ve şampuan
  • Saç kurutma makinesi
  • Havlu
  • Tuvalet kâğıdı

Bağlantınızı sürdürün

  • Ücretsiz kablosuz İnternet (100+ Mbps (1-2 kişi için veya 6 cihaza kadar yeterli) hızında)

Yiyecek ve içecek

  • Mikrodalga fırın
  • Ücretsiz şişe su

Diğer

  • Kat hizmetleri istek üzerine sunulmaktadır
  • Bölge haritaları
  • Restoran yemek servisi kılavuzu

Ücretler ve politikalar

Evcil hayvan

  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Evcil hayvan depozitosu: konaklama başına 50 USD

Havuz, spa ve spor salonu (varsa)

  • Havuza 7 ve 21 arasında girilebilir
  • Sezonluk havuz Mart ve Ekim arasında açıktır

Politikalar

Bu konaklama yeri profesyonel bir konaklama yeri sahibi tarafından yönetilmektedir. Konaklamanın sağlanması konaklama yeri sahibinin ticaret, işletme veya meslek faaliyetleriyle bağlantılıdır.
İlave misafir ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir.
Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır. Herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz.
Bu konaklama yerinde asansör yoktur.
Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir. Nakit kabul edilmez.
Kabul edilen kredi kartları: Visa, Mastercard, American Express, Discover
Rezervasyonunuzu iptal ederseniz konaklama yeri sahibinin iptal politikasına tabi olursunuz. Tüketici haklarıyla ilgili AB yönetmelikleri çerçevesinde, konaklama yeri rezervasyon hizmetleri cayma hakkına tabi değildir.

Sıkça sorulan sorular

High Frontier içinde havuz var mı?

Evet, açık yüzme havuzu var. Misafirler havuzu 7 - 21 arasında kullanabilir.

High Frontier evcil hayvan kabul ediyor mu?

Evet, kediler ve köpekler ücretsiz olarak kabul edilir. Konaklama başına 50 USD depozito gereklidir. Rehber hayvanlardan ücret alınmaz. Tasmasız alan mevcuttur.

High Frontier, misafirlerine otelde otopark imkânı sunuyor mu?

Evet, ücretsiz valesiz otopark var.

High Frontier için giriş ve çıkış saati kaçta?

Giriş işlemleri 15 ile 22 arasında yapılabilir. Çıkış saati: 10.

High Frontier ve yakınlarındaki imkânlar nelerdir?

Kaya tırmanışı ve yürüyüş gibi otel etkinliklerinin tadını çıkarın. 2 jakuzi arasından seçim yapıp kaslarınızı gevşetin veya açık havuz ve 24 saat açık spor salonu gibi diğer imkânlardan faydalanın. High Frontier ayrıca piknik alanı sunar.

High Frontier açık özel alana sahip mi?

Evet, her oda mobilyalı verandaya sahiptir.

Yorumlar

High Frontier Yorumları

9,6

Olağanüstü

9,8

Temizlik

9,4

Konaklama yeri imkân ve özellikleri

9,8

Personel ve servis

9,8

Konaklama yerinin durumu, imkânları ve kolaylıkları

Yorumlar

Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Beautiful property, comfortable bed, very clean. Would definitely stay again.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Beautiful site with large and well appointed rooms. Stayed as a family of 4 and had plenty of space.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

I cannot say enough wondering things. Everything was perfect and I cannot wait to come back again soon!
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

House was fantastic! Great views, comfortable lodge to stay in. Kitchen, rooms and bathrooms are updated nicely. The property management was responsive and helpful with my questions. I will gladly stay here again on my next trip to Ft. Davis.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Very peaceful & beautiful back drop location.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

I had an amazing stay with great views and attentive staff. The room was spacious, clean, and nicely appointed.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Pet friendly and gorgeous location
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Cute Guest House! We really enjoyed the area and the pool. Thank you!
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Wonderful staff and a beautiful location, this is the place to stay if you're in Fort Davis!
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

We were looking for a quite place out of the hustle of the city. This place was perfect. Very nice room with a wonderful bed that was awesome after a couple of long days of hiking and watching the stars. Pay attention to the welcome e-mail because you go straight to your room like an Air B&B. We would recommend for sure. Also, our Golden Retriever loved it as well.
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

Spacious, modern, nice amenities, comfortable and quiet
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

What a wonderful place to stay. The room was spacious, modern, and clean. We were able to sit outside at night and see the stars so clearly. The views are amazing and I would recommend High Frontier to anyone wanting to stay in the Fort Davis area.
View from our porch.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

the views are excellent,and when they get more of the amenities upp and active it should be an excellent spot. At this time its just a good place tostay with no amenities.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Love love love this place. It’s so quiet and beautiful.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

We enjoyed our stay .. secluded , quiet and clean Only suggestion would be to have more signs for check-in ease
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

We had a wonderful stay at the High Frontier. Corina and the staff were extremely helpful, especially when I forgot to check messages before arriving on property for all my arrival info. Internet/cell service is spotty on the property, but the rooms do have Wi-Fi that reaches outside as well. The rain fall shower head was wonderful After a long day of exploring and the bed felt like a cloud. The view from the front porch was amazing! It was a nice spot to sip on my morning coffee. The High Frontier is in an excellent spot for a home base when exploring the Davis Mountains and the surrounding communities, I can’t wait to visit again!
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

The room was very spacious and comfortable
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

We stayed at this wonderful property 2 nights and wish we would have had more time to spend there. The property is on a beautiful setting. You have wonderful views of the mountains and wide open skies. It's located very conveniently to of course Fort Davis with a short drive you can be in Alpine or Marfa. It's also close to the McDonald observatory and not super far from Balmorhea State Park. Will definitely stay here again!!
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Great aesthetic, space, and views!
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

Great staff; very helpful! Nice firm mattresses and soft blankets!
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Beautiful setting and well appointed. Could probably use some shelves in bathroom for toiletries.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

We were very happy with the accommodations at High Frontier. The bunkroom was spacious and well stocked. The outdoor scenery was fantastic. We spent the first night staring into the dark skies looking at the stars. The location is close to Fort Davis, Marfa and Alpine (within 25 miles). A great place to be "home base" for the area. We definitely recommend for your next vacation spot.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

The staff was amazing and helped us at the last minute to find additional beds for all of our kids. Loved the set up and the scenery was amazing!
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

High Frontier

Great place Fieid House #6 very nice. Will stay again for sure.
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

This place was awesome! It was a bit hard to find, and there was no cell signal to help try to find out how to get there, but other than that it was a wonderful getaway! Quiet and serene, beautiful landscape, and the suite itself was superb! I would absolutely recommend this place to anyone.