Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Puri için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Puri otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: .
Puri Otelleri
Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Bu gece
23 Eki - 24 EkiYarın
24 Eki - 25 EkiBu hafta sonu
23 Eki - 25 EkiGelecek hafta sonu
30 Eki - 1 KasPuri şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
1.140 TL indirim
Hotel GR Palace - Sea View & Pool4.560 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.280 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.404 TL indirim
The Hans Coco Palms10.211 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.105 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
953 TL indirim
Pride Ananya Resort Puri5.006 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.503 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
323 TL indirim
Hotel Rohit Rohini2.909 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.455 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.321 TL indirim
Shree Ganesh Resort -near Temple & Beach5.286 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.643 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
978 TL indirim
Sagar Kanya International3.911 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.956 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast
The Sea View Suites - Sea front, Pool & BreakfastPuri
684 TL indirim
The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast6.155 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.077 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
341 TL indirim
Hotel Govindam3.072 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.536 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.482 TL indirim
Hotel Sonar Bangla Puri9.523 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.761 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
522 TL indirim
Hotel Park Palace - near Sea Beach2.087 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.044 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.894 TL indirim
WORMWOOD SYNERGY 7 N SEA2.842 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.421 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.106 TL indirim
Safal Exotica Very Close to Sea Beach7.247 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.624 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.413 TL indirim
The Hans Coco Palms5.631 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
913 TL indirim
Pride Ananya Resort Puri3.285 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
162 TL indirim
Hotel Rohit Rohini1.455 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
859 TL indirim
Hotel Sonar Bangla Puri2.996 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
661 TL indirim
Shree Ganesh Resort -near Temple & Beach2.643 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast
The Sea View Suites - Sea front, Pool & BreakfastPuri
342 TL indirim
The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast3.077 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
489 TL indirim
Sagar Kanya International1.956 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Hotel Lee Garden, Near Blue Flag Beach(500 Mtrs), Puri
Hotel Lee Garden, Near Blue Flag Beach(500 Mtrs), PuriPuri
344 TL indirim
Hotel Lee Garden, Near Blue Flag Beach(500 Mtrs), Puri2.889 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
229 TL indirim
Hotel Govindam1.477 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
261 TL indirim
Hotel Park Palace - near Sea Beach1.044 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
756 TL indirim
Vbrance - Luxury Boutique Hotel5.804 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.358 TL indirim
Safal Exotica Very Close to Sea Beach5.944 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.251 TL indirim
Pramod Convention & Beach Resort8.635 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Puri bölgesinde nerede kalınır?




1. Hotel GR Palace - Sea View & Pool
Hotel GR Palace - Sea View & PoolPuri
2.280 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
29 Eki - 30 Eki




2. The Hans Coco Palms
The Hans Coco PalmsPuri
3.965 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




3. Park Inn & Suites By Radisson, Puri
Park Inn & Suites By Radisson, PuriPuri
3.717 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




4. Hotel KUBER PALACE - Sea beach & Temple
Hotel KUBER PALACE - Sea beach & TemplePuri
1.539 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas




5. Sagar Kanya International
Sagar Kanya InternationalPuri
1.956 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




6. Pride Ananya Resort Puri
Pride Ananya Resort PuriPuri
2.234 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki




7. Hotel Subham Beach Inn - near Sea Beach
Hotel Subham Beach Inn - near Sea BeachPuri
1.247 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
31 Eki - 1 Kas




8. Hotel Rohit Rohini
Hotel Rohit RohiniPuri
1.455 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




9. MAYFAIR Heritage, Puri
MAYFAIR Heritage, PuriPuri
9.887 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




10. Hotel Janaki Pride - near Temple
Hotel Janaki Pride - near TemplePuri
1.467 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




11. Hotel Rockbay-near sea beach & temple
Hotel Rockbay-near sea beach & templePuri
1.833 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




12. G RESORT- PURI near Sea Beach & Pool
G RESORT- PURI near Sea Beach & PoolPuri
2.565 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




13. Hotel Surya Beach inn - near Sea beach
Hotel Surya Beach inn - near Sea beachPuri
1.455 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
31 Eki - 1 Kas




14. Shree Ganesh Resort -near Temple & Beach
Shree Ganesh Resort -near Temple & BeachPuri
2.643 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
22 Kas - 23 Kas




15. Hotel V-i sea view - Puri
Hotel V-i sea view - PuriPuri
3.809 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
29 Eki - 30 Eki




16. The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast
The Sea View Suites - Sea front, Pool & BreakfastPuri
3.077 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
29 Eki - 30 Eki




17. Ambika Inn - near Temple & Sea Beach
Ambika Inn - near Temple & Sea BeachPuri
2.442 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




18. Vbrance - Luxury Boutique Hotel
Vbrance - Luxury Boutique HotelPuri
4.811 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




19. Hotel Park Palace - near Sea Beach
Hotel Park Palace - near Sea BeachPuri
1.044 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




20. WORMWOOD SYNERGY 7 N SEA
WORMWOOD SYNERGY 7 N SEAPuri
1.375 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Kas - 24 Kas
Puri bölgesindeki havuzlu otelleri de beğenebilirsiniz
3.965 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki
2.234 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki
9.887 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki
1.956 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas
2.565 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki
1.833 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast
The Sea View Suites - Sea front, Pool & BreakfastPuri
3.077 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
29 Eki - 30 Eki
9.047 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki
2.643 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
22 Kas - 23 Kas

























































