Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Puri için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Puri otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: .
Puri Otelleri
Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Bu gece
17 Eki - 18 EkiYarın
18 Eki - 19 EkiGelecek hafta sonu
23 Eki - 25 Ekiİki hafta içinde
30 Eki - 1 KasPuri şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
1.134 TL indirim
Hotel GR Palace - Sea View & Pool4.534 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.267 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.784 TL indirim
The Hans Coco Palms11.353 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.677 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
866 TL indirim
Pride Ananya Resort Puri7.008 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.504 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
321 TL indirim
Hotel Rohit Rohini2.893 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.447 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.314 TL indirim
Shree Ganesh Resort -near Temple & Beach5.256 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.628 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
972 TL indirim
Sagar Kanya International3.889 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.945 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast
The Sea View Suites - Sea front, Pool & BreakfastPuri
680 TL indirim
The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast6.120 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.060 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
405 TL indirim
Hotel Govindam3.646 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.823 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
519 TL indirim
Hotel Park Palace - near Sea Beach2.076 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.038 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10.967 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.483 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
2.322 TL indirim
WORMWOOD SYNERGY 7 N SEA3.483 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.741 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.089 TL indirim
Safal Exotica Very Close to Sea Beach7.207 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.603 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.783 TL indirim
Pramod Convention & Beach Resort16.051 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 8.026 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
173 TL indirim
Srikhetrabandhu Guest House1.552 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 776 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.741 TL indirim
The Hans Coco Palms4.063 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
567 TL indirim
Hotel GR Palace - Sea View & Pool2.267 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
790 TL indirim
Pride Ananya Resort Puri2.974 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
161 TL indirim
Hotel Rohit Rohini1.447 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
762 TL indirim
Hotel Sonar Bangla Puri2.907 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
657 TL indirim
Shree Ganesh Resort -near Temple & Beach2.628 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
486 TL indirim
Sagar Kanya International1.945 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast
The Sea View Suites - Sea front, Pool & BreakfastPuri
340 TL indirim
The Sea View Suites - Sea front, Pool & Breakfast3.060 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Hotel Lee Garden, Near Blue Flag Beach(500 Mtrs), Puri
Hotel Lee Garden, Near Blue Flag Beach(500 Mtrs), PuriPuri
209 TL indirim
Hotel Lee Garden, Near Blue Flag Beach(500 Mtrs), Puri2.146 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
243 TL indirim
Hotel Govindam1.564 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
752 TL indirim
Vbrance - Luxury Boutique Hotel5.771 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
259 TL indirim
Hotel Park Palace - near Sea Beach1.038 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.495 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
2.165 TL indirim
Pramod Convention & Beach Resort8.660 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
86 TL indirim
Srikhetrabandhu Guest House776 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Puri bölgesinde nerede kalınır?




1. Hotel GR Palace - Sea View & Pool
Hotel GR Palace - Sea View & PoolPuri
2.265 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




2. Park Inn & Suites By Radisson, Puri
Park Inn & Suites By Radisson, PuriPuri
3.692 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




3. The Hans Coco Palms
The Hans Coco PalmsPuri
4.063 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Kas - 17 Kas




4. Pride Ananya Resort Puri
Pride Ananya Resort PuriPuri
1.898 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
19 Eki - 20 Eki




5. Sagar Kanya International
Sagar Kanya InternationalPuri
1.943 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




6. Hotel KUBER PALACE - Sea beach & Temple
Hotel KUBER PALACE - Sea beach & TemplePuri
1.529 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




7. Hotel Rohit Rohini
Hotel Rohit RohiniPuri
1.445 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




8. Townhouse Puri Sea Beach
Townhouse Puri Sea BeachPuri
1.974 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3 Kas - 4 Kas




























































