Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Joshimath bölgesinde nerede kalınır?
Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Joshimath için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Joshimath otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: 13 Ekim 2026.




1. Aaryam Resort Auli
Aaryam Resort AuliJoshimath
4.014 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




2. Mountain Rover Auli
Mountain Rover AuliJoshimath
6.015 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Eki - 18 Eki




3. The Sleeping Beauty Hotel
The Sleeping Beauty HotelJoshimath
2.601 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Eki - 18 Eki




4. Hotel Gurudeva
Hotel GurudevaJoshimath
1.414 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
13 Kas - 14 Kas




5. Vaikunth Homestay
Vaikunth HomestayJoshimath
671 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki




7. The Tattva Resort
The Tattva ResortJoshimath
3.324 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3 Kas - 4 Kas




8. Grand Auli Camp
Grand Auli CampJoshimath
578 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




9. Jain Rest House
Jain Rest HouseJoshimath
890 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki




10. Rudra Home Stay
Rudra Home StayJoshimath
1.084 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki




11. Pine Palace Homestay
Pine Palace HomestayJoshimath
2.818 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




13. Satopanth The Auli Resort
Satopanth The Auli ResortJoshimath
4.883 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




14. Hotel Mangal Taara
Hotel Mangal TaaraJoshimath
2.937 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




15. Nanda Devi Home Stay
Nanda Devi Home StayJoshimath
1.012 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




16. Zero Degree Homestay
Zero Degree HomestayJoshimath
2.143 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
14 Eki - 15 Eki




17. Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco Lodges
Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco LodgesJoshimath
1.743 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Eki - 16 Eki




18. Bluepoppy Resort Auli
Bluepoppy Resort AuliJoshimath
3.974 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
15 Eki - 16 Eki




19. Hotel Grand Kailash
Hotel Grand KailashJoshimath
936 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Eki - 18 Eki




20. Deva's Retreat
Deva's RetreatJoshimath
2.182 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Eki - 18 Eki
Joshimath şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
660 TL indirim
The Sleeping Beauty Hotel 5.940 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.970 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Vaikunth Homestay
Vaikunth HomestayJoshimath
1.327 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 664 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın




The Kalp
The KalpJoshimath
789 TL indirim
The Kalp1.840 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 920 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
747 TL indirim
The Tattva Resort6.719 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.359 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
873 TL indirim
Hotel Gurudeva 2.914 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.457 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Satopanth The Auli Resort
Satopanth The Auli ResortJoshimath
1.097 TL indirim
Satopanth The Auli Resort 9.870 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.935 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Deva's Retreat
Deva's RetreatJoshimath
4.612 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.306 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın




Jain Rest House
Jain Rest HouseJoshimath
291 TL indirim
Jain Rest House1.873 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 937 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Zero Degree Homestay
Zero Degree HomestayJoshimath
1.123 TL indirim
Zero Degree Homestay4.286 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.143 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Pine Palace Homestay
Pine Palace HomestayJoshimath
633 TL indirim
Pine Palace Homestay5.696 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.848 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Nanda Devi Home Stay
Nanda Devi Home StayJoshimath
876 TL indirim
Nanda Devi Home Stay2.045 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.022 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Bluepoppy Resort Auli
Bluepoppy Resort AuliJoshimath
893 TL indirim
Bluepoppy Resort Auli8.033 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.017 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




The Gauri Huts And Restaurant
The Gauri Huts And RestaurantJoshimath
2.705 TL indirim
The Gauri Huts And Restaurant8.114 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.057 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco Lodges
Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco LodgesJoshimath
470 TL indirim
Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco Lodges3.858 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.929 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Grand Auli Camp
Grand Auli CampJoshimath
130 TL indirim
Grand Auli Camp1.168 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 584 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
660 TL indirim
The Sleeping Beauty Hotel 5.940 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.970 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
747 TL indirim
The Tattva Resort6.719 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.359 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




The Kalp
The KalpJoshimath
789 TL indirim
The Kalp1.840 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 920 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Vaikunth Homestay
Vaikunth HomestayJoshimath
1.443 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 721 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın




Satopanth The Auli Resort
Satopanth The Auli ResortJoshimath
1.097 TL indirim
Satopanth The Auli Resort 9.870 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.935 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
902 TL indirim
Hotel Gurudeva 2.885 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.443 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Deva's Retreat
Deva's RetreatJoshimath
1.266 TL indirim
Deva's Retreat4.414 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.207 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Pine Palace Homestay
Pine Palace HomestayJoshimath
633 TL indirim
Pine Palace Homestay5.696 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.848 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Nanda Devi Home Stay
Nanda Devi Home StayJoshimath
876 TL indirim
Nanda Devi Home Stay2.045 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.022 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Jain Rest House
Jain Rest HouseJoshimath
253 TL indirim
Jain Rest House1.910 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 955 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Zero Degree Homestay
Zero Degree HomestayJoshimath
1.123 TL indirim
Zero Degree Homestay4.286 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.143 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Bluepoppy Resort Auli
Bluepoppy Resort AuliJoshimath
893 TL indirim
Bluepoppy Resort Auli8.033 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.017 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




The Gauri Huts And Restaurant
The Gauri Huts And RestaurantJoshimath
2.705 TL indirim
The Gauri Huts And Restaurant8.114 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.057 TL
vergiler ve ücretler dâhildir




Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco Lodges
Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco LodgesJoshimath
507 TL indirim
Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco Lodges3.821 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.910 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.869 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.434 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
292 TL indirim
The Sleeping Beauty Hotel 2.629 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
373 TL indirim
The Tattva Resort3.359 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Satopanth The Auli Resort
Satopanth The Auli ResortJoshimath
548 TL indirim
Satopanth The Auli Resort 4.935 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
451 TL indirim
Hotel Gurudeva 1.443 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Deva's Retreat
Deva's RetreatJoshimath
2.987 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın




Nanda Devi Home Stay
Nanda Devi Home StayJoshimath
438 TL indirim
Nanda Devi Home Stay1.022 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Bluepoppy Resort Auli
Bluepoppy Resort AuliJoshimath
446 TL indirim
Bluepoppy Resort Auli4.017 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Jain Rest House
Jain Rest HouseJoshimath
108 TL indirim
Jain Rest House974 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Zero Degree Homestay
Zero Degree HomestayJoshimath
541 TL indirim
Zero Degree Homestay2.164 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.434 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın




The Gauri Huts And Restaurant
The Gauri Huts And RestaurantJoshimath
1.352 TL indirim
The Gauri Huts And Restaurant4.057 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco Lodges
Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco LodgesJoshimath
216 TL indirim
Himalayan High, Auli, By Himalayan Eco Lodges1.947 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




Grand Auli Camp
Grand Auli CampJoshimath
65 TL indirim
Grand Auli Camp584 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir




























