Tüm apart daire
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer
Konaklama yeri sınıfı: 2.5
Finikoudes Plajı ile yürüme mesafesinde daire
Fiyatların görüntüleneceği tarihleri seçin
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer için fotoğraf galerisi





Daire, Finikoudes Plajı ve Mackenzie Plajı hedeflerine 10 dakikalık sürüş mesafesinde olmanızı sağlar. Misafirler yakındaki şnorkelle yüzme olanağından yararlanarak aktif kalabilir. Konaklama yeri bahçe ve düz ekran televizyon olanağı sunar.
Yorumlar
7,67,6/10
İyi
Tüm apart daire
2 yatak odası2 banyo6 kişilik
Popüler konaklama yeri imkân ve özellikleri
- Çamaşırhane
- Ücretsiz kablosuz internet
Başlıca özellikler (5)
Başlıca özellikler (5)
- 5 daire
- Günlük kat hizmetleri
- Plaj yakınında
- Bahçe
- Kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi
Evinizdeymiş gibi hissedin (6)
Evinizdeymiş gibi hissedin (6)
- 2 birden çok yatak odası
- Set üstü ocak
- Özel banyo
- Bahçe
- Günlük kat hizmetleri
- Asansör
Oda seçenekleri
Bu tarihler için müsaitliği kontrol et
Benzer konaklama yerleri

Maestro St Lazar Apartments
Larnaka Kent Merkezi
Maestro St Lazar Apartments
Larnaka Kent Merkezi
- Havuz
- Ücretsiz otopark
- Ücretsiz kablosuz internet

Maestro City Apartments
Larnaka Kent Merkezi
Maestro City Apartments
Larnaka Kent Merkezi
- Mutfak
- Çamaşırhane
- Ücretsiz kablosuz internet
- Klima
10 üzerinden 8.8, Mükemmel, 11 yorum
8,8
Mükemmel
11 yorum
Güncel fiyat: 9.552 TL
9.552 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Ağu - 26 Ağu

St. Lazaros Studios
Larnaka Kent Merkezi
St. Lazaros Studios
Larnaka Kent Merkezi
- Havaalanı transferi
- Küçük mutfak
- Çamaşırhane
- Ücretsiz kablosuz internet
10 üzerinden 8.8, Mükemmel, 21 yorum
8,8
Mükemmel
21 yorum
Güncel fiyat: 3.755 TL
3.755 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4 Eyl - 5 Eyl

Blazer Residence
Larnaka Kent Merkezi
Blazer Residence
Larnaka Kent Merkezi
- Havaalanı transferi
- Çamaşırhane
- Ücretsiz kablosuz internet
- Klima
10 üzerinden 8.0, Çok İyi, 406 yorum
8,0
Çok İyi
406 yorum
Güncel fiyat: 4.720 TL
4.720 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
29 Ağu - 30 Ağu

Lazuli Hermes Apartments
Larnaka Kent Merkezi
Lazuli Hermes Apartments
Larnaka Kent Merkezi
- Mutfak
- Çamaşırhane
- Ücretsiz kablosuz internet
- Klima
10 üzerinden 10.0, Olağanüstü, 4 yorum
10
Olağanüstü
4 yorum
Güncel fiyat: 4.198 TL
4.198 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
28 Ağu - 29 Ağu

Aphrodite Plaza
Larnaka Kent Merkezi
Aphrodite Plaza
Larnaka Kent Merkezi
- Mutfak
- Çamaşırhane
- Ücretsiz kablosuz internet
- Klima
10 üzerinden 9.0, Harika, 16 yorum
9,0
Harika
16 yorum

Oracle 2-BR Apt. & Balcony in Larnaca
Larnaka Kent Merkezi
Oracle 2-BR Apt. & Balcony in Larnaca
Larnaka Kent Merkezi
- Mutfak
- Çamaşırhane
- Ücretsiz kablosuz internet
- Klima
10 üzerinden 7.0, İyi, 2 yorum
7,0
İyi
2 yorum

L RESIDENCES & Suites
Chrysopolitissa Mahallesi
L RESIDENCES & Suites
Chrysopolitissa Mahallesi
- Mutfak
- Çamaşırhane
- Ücretsiz otopark
- Ücretsiz kablosuz internet
10 üzerinden 10.0, Olağanüstü, 1 yorum
10
Olağanüstü
1 yorum
Güncel fiyat: 10.854 TL
10.854 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Eyl - 2 Eyl

Blue Sky Ocean Retreat
Larnaka Kent Merkezi
Blue Sky Ocean Retreat
Larnaka Kent Merkezi
- Çamaşırhane
- Ücretsiz kablosuz internet
- Sigara içilmez
10 üzerinden 10.0, Olağanüstü, 2 yorum
10
Olağanüstü
2 yorum

Finikoudes Marina View 102
Skala
Finikoudes Marina View 102
Skala
- Ücretsiz kablosuz internet
Uygun indirimleri ve avantajları görüntülemek için giriş yapın. Daha fazla macera için daha fazla ödül!
Bölge hakkında

Larnaca, Larnaca
Yakındakiler
- Finikoudes Promenade - 3 dk yürüyüş - 0.3 km
- Aziz Lazarus Ortodoks Kilisesi - 5 dk yürüyüş - 0.5 km
- Finikoudes Plajı - 5 dk yürüyüş - 0.5 km
- Larnaka Marinası - 7 dk yürüyüş - 0.6 km
- Avrupa Meydanı - 7 dk yürüyüş - 0.6 km
Ulaşım
- Larnaka (LCA-Larnaka Uluslararası) - 11 dk. sürüş mesafesinde
- Paphos (PFO-Paphos Uluslararası) - 90 dk. sürüş mesafesinde
Restoranlar
- Ocean Basket - 3 dk yürüyüş
- Costa Coffee - 4 dk yürüyüş
- Sunmoon Creative Space - 6 dk yürüyüş
- Marzano - 5 dk yürüyüş
- Coffee Corner - 4 dk yürüyüş
Bu konaklama yeri hakkında
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer
- Daire, Finikoudes Plajı ve Mackenzie Plajı hedeflerine 10 dakikalık sürüş mesafesinde olmanızı sağlar. Misafirler yakındaki şnorkelle yüzme olanağından yararlanarak aktif kalabilir. Konaklama yeri bahçe ve düz ekran televizyon olanağı sunar.
Genel bakış
Konaklama yerinin büyüklüğü
- 5 apart daire
Varış/Çıkış
- Giriş işlemleri 16 ile 00.00 arasında yapılabilir
- Minimum giriş yaşı: 25
- Çıkış saati: 11
Özel giriş talimatları
- Misafirlerin giriş talimatları için konaklama yeriyle irtibata geçmesi gereklidir
- Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir
- Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir
Giriş sırasında gerekenler
- Ek masraflar için kredi kartı, banka kartı veya nakit depozitosu gereklidir
- Resmi kurumlarca verilmiş fotoğraflı kimlik gerekli olabilir
- 25 yaş ve üzeri misafirler giriş yapabilir.
Evcil hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmez.
İnternet
- Genel alanlarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti
Konaklama yeri imkân ve olanakları
Plaj
- Yakında plaj olanağı
İnternet
- Ücretsiz kablosuz İnternet mevcuttur
Yiyecek ve içecek
- Set üstü ocak
Yatak odaları
- 2 yatak odası
Banyolar
- 2 banyo
- Tuvalet kâğıdı
Eğlence
- Düz ekran televizyon
Açık alanlar
- Bahçe
Çamaşırhane
- Kuru temizleme/çamaşırhane hizmeti
Evcil hayvanlar
- Evcil hayvanlar kabul edilmez
Uygunluk/Engellilere yönelik olanaklar
- Asansör
- Ses yalıtımı
Hizmetler ve kolaylıklar
- Günlük kat hizmetleri
Aktiviteler
- Yakında balık tutma
- Yakında şnorkelle dalış
Güvenlik özellikleri
- Karbonmonoksit dedektörünün olduğu bildirilmedi (konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz)
- Duman dedektörünün olup olmadığı bildirilmedi (konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir)
Genel
- 5 oda
Ücretler ve politikalar
Politikalar
Bu konaklama yeri profesyonel bir konaklama yeri sahibi tarafından yönetilmektedir. Konaklamanın sağlanması konaklama yeri sahibinin ticaret, işletme veya meslek faaliyetleriyle bağlantılıdır.
Otelde partilere veya grup etkinliklerine kesinlikle izin verilmemektedir.
Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir.
Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir.
Kabul edilen kredi kartları: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Zorunlu temizlik ücreti bu konaklama yerinin kira fiyatına dâhildir.
Konaklama Yeri Tescil numarası Under Application
Rezervasyonunuzu iptal ederseniz konaklama yeri sahibinin iptal politikasına tabi olursunuz. Tüketici haklarıyla ilgili AB yönetmelikleri çerçevesinde, konaklama yeri rezervasyon hizmetleri cayma hakkına tabi değildir.
Bilinen diğer adları
Stay Kallucci s Maison de la mer
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer Larnaca
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer Apartment
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer Apartment Larnaca
Sıkça sorulan sorular
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer oteli, tam geri ödeme için ücretsiz iptal olanağı sunuyor mu?
Evet. 78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer, sitemizden rezervasyon yapılabilen ve ücreti tamamen iade edilebilir odalar sunmaktadır. Ücreti tamamen iade edilebilir bir oda için rezervasyon yaptırdıysanız bu rezervasyon, konaklama yerinin iptal politikasına bağlı olarak girişten birkaç gün öncesine kadar iptal edilebilir. Kesin şartlar ve koşullar için bu konaklama yerinin iptal politikasını kontrol ettiğinizden emin olun.
Daire evcil hayvan kabul ediyor mu?
Maalesef evcil hayvanlar kabul edilmemektedir.
Daire için giriş ve çıkış saati kaçta?
Giriş işlemleri 16 ile 00.00 arasında yapılabilir. Çıkış saati: 11.
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer ve yakınlarındaki imkânlar nelerdir?
Balık tutma ve şnorkelle yüzme gibi yakındaki etkinliklerin tadını çıkarın. 78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer ayrıca bahçe sunar.
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer etrafındaki bölge nasıldır?
78 LCA - Stay Kallucci s Maison de la mer, Finikoudes Plajı konumuna 7 dakikalık yürüyüş mesafesinde ve Larnaka Marinası konumuna 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.