Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Kyiv için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Kyiv otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: .
Kyiv Otelleri
Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Bu gece
15 Eki - 16 EkiYarın
16 Eki - 17 EkiBu hafta sonu
16 Eki - 18 EkiGelecek hafta sonu
23 Eki - 25 EkiKyiv bölgesinde nerede kalınır?




1. Hotel Ukraine
Hotel UkrainePecherskyi Rayonu
2.572 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki




2. Maidan Palace Hotel
Maidan Palace HotelShevchenkivskyi Rayonu
3.691 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




3. ibis Kyiv Railway Station
ibis Kyiv Railway StationSolomjanskyj
2.758 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki




4. InterContinental Kyiv by IHG
InterContinental Kyiv by IHGVerkhnie Misto
12.556 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
13 Kas - 14 Kas




5. Fairmont Grand Hotel Kyiv
Fairmont Grand Hotel KyivPodil
9.106 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki




6. Premier Hotel Rus
Premier Hotel RusPecherskyi Rayonu
3.168 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




7. Senator Maidan
Senator MaidanVerkhnie Misto
5.093 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki




8. Hilton Kyiv
Hilton KyivShevchenkivskyi Rayonu
13.926 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
31 Eki - 1 Kas




9. Premier Palace Hotel
Premier Palace HotelShevchenkivskyi Rayonu
12.093 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




10. Cityhotel
CityhotelShevchenkivskyi Rayonu
6.898 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




11. Sky Loft Hotel by Rixwell
Sky Loft Hotel by RixwellPecherskyi Rayonu
4.954 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki




12. ibis Kyiv City Center
ibis Kyiv City CenterShevchenkivskyi Rayonu
2.749 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7 Kas - 8 Kas




13. Opera Hotel
Opera HotelShevchenkivskyi Rayonu
7.198 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki




14. 11 Mirrors Design Hotel
11 Mirrors Design HotelShevchenkivskyi Rayonu
12.078 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki




15. Hyatt Regency Kyiv
Hyatt Regency KyivVerkhnie Misto
14.738 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
22 Eki - 23 Eki




16. Greguar Hotel & Apartments
Greguar Hotel & ApartmentsPecherskyi Rayonu
2.161 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




17. Hotel Kyiv
Hotel KyivPecherskyi Rayonu
2.304 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




18. Senator Victory Square
Senator Victory SquareShevchenkivskyi Rayonu
3.085 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas




19. BURSA Hotel Kyiv
BURSA Hotel KyivPodil
5.870 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
17 Eki - 18 Eki




20. Bontiak Hotel
Bontiak HotelVerkhnie Misto
1.619 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki
Kyiv şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
2.637 TL indirim
Hotel Ukraine5.432 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.716 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.339 TL indirim
Senator Maidan10.186 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.093 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.504 TL indirim
Bontiak Hotel3.247 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.623 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.180 TL indirim
Sky Loft Hotel by Rixwell9.919 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.959 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7.772 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.886 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
5.552 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky8.708 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.354 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
874 TL indirim
Summit Apart Hotel3.680 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.840 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.049 TL indirim
Senator City Center9.821 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.911 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.294 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel7.849 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.924 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.465 TL indirim
Senator Victory Square6.301 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.150 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.491 TL indirim
Cityhotel13.796 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.898 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.192 TL indirim
Number 21 by DBI8.383 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.192 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.635 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments4.631 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.316 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
370 TL indirim
Premier Hotel Rus6.601 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.301 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
548 TL indirim
Central Dayflat Apartments3.688 TL
2 gece, 1 apart daire için
Gecelik 1.844 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.307 TL indirim
Hotel Ukraine5.763 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.881 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.093 TL indirim
Senator Maidan10.216 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.108 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
887 TL indirim
Maidan Palace Hotel7.402 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.701 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.504 TL indirim
Bontiak Hotel3.247 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.623 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.552 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky8.708 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.354 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10.555 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.277 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
338 TL indirim
Summit Apart Hotel3.423 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.711 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.049 TL indirim
Senator City Center9.821 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.911 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.328 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel8.815 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.408 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.880 TL indirim
Number 21 by DBI7.985 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.993 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.491 TL indirim
Cityhotel13.796 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.898 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.347 TL indirim
Senator Victory Square7.419 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.710 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
431 TL indirim
Premier Hotel Rus6.540 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.270 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
296 TL indirim
CityApartments Kyiv Maidan5.357 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.679 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.932 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments4.335 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.167 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.405 TL indirim
Hotel Ukraine2.630 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.169 TL indirim
Senator Maidan5.093 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.752 TL indirim
Bontiak Hotel1.623 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.886 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
3.085 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky4.817 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
441 TL indirim
Summit Apart Hotel1.628 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
5.595 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
1.798 TL indirim
Senator Victory Square3.085 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
525 TL indirim
Senator City Center4.911 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.460 TL indirim
Number 21 by DBI4.684 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
745 TL indirim
Cityhotel6.898 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.059 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel4.012 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.171 TL indirim
BURSA Hotel Kyiv6.701 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.559 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments2.563 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
185 TL indirim
Premier Hotel Rus3.301 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Kyiv şehrindeki evcil hayvan dostu otellere göz atın
3.691 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki
2.572 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki
2.758 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki
4.954 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki
12.556 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
13 Kas - 14 Kas
9.106 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki
3.168 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki
12.078 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
16 Eki - 17 Eki
2.161 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki
14.738 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
22 Eki - 23 Eki
Kyiv bölgesindeki havuzlu otellerde de konaklayabilirsiniz
12.556 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
13 Kas - 14 Kas
9.106 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
18 Eki - 19 Eki
14.738 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
22 Eki - 23 Eki






































































