Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Kyiv için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Kyiv otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: .
Kyiv Otelleri
Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Bu gece
19 Eki - 20 EkiYarın
20 Eki - 21 EkiBu hafta sonu
23 Eki - 25 EkiGelecek hafta sonu
30 Eki - 1 KasKyiv bölgesinde nerede kalınır?




1. Hotel Ukraine
Hotel UkrainePecherskyi Rayonu
2.539 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
19 Kas - 20 Kas




2. Maidan Palace Hotel
Maidan Palace HotelShevchenkivskyi Rayonu
3.902 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




3. ibis Kyiv Railway Station
ibis Kyiv Railway StationSolomjanskyj
2.863 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
6 Kas - 7 Kas




4. InterContinental Kyiv by IHG
InterContinental Kyiv by IHGVerkhnie Misto
12.657 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki




5. Fairmont Grand Hotel Kyiv
Fairmont Grand Hotel KyivPodil
9.179 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki




6. Premier Hotel Rus
Premier Hotel RusPecherskyi Rayonu
3.190 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




7. Senator Maidan
Senator MaidanVerkhnie Misto
5.134 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki




8. Hilton Kyiv
Hilton KyivShevchenkivskyi Rayonu
14.038 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




9. Premier Palace Hotel
Premier Palace HotelShevchenkivskyi Rayonu
12.178 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




10. Cityhotel
CityhotelShevchenkivskyi Rayonu
6.953 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




11. Sky Loft Hotel by Rixwell
Sky Loft Hotel by RixwellPecherskyi Rayonu
4.977 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




12. ibis Kyiv City Center
ibis Kyiv City CenterShevchenkivskyi Rayonu
2.769 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
6 Kas - 7 Kas




13. Opera Hotel
Opera HotelShevchenkivskyi Rayonu
7.242 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Eki - 25 Eki




14. 11 Mirrors Design Hotel
11 Mirrors Design HotelShevchenkivskyi Rayonu
13.270 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




15. Hyatt Regency Kyiv
Hyatt Regency KyivVerkhnie Misto
14.856 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
12 Kas - 13 Kas




16. Greguar Hotel & Apartments
Greguar Hotel & ApartmentsPecherskyi Rayonu
2.176 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
22 Eki - 23 Eki




17. Hotel Kyiv
Hotel KyivPecherskyi Rayonu
2.313 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki




18. Senator Victory Square
Senator Victory SquareShevchenkivskyi Rayonu
2.944 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
19 Kas - 20 Kas




19. BURSA Hotel Kyiv
BURSA Hotel KyivPodil
5.891 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
21 Eki - 22 Eki




20. Bontiak Hotel
Bontiak HotelVerkhnie Misto
1.401 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki
Kyiv şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
2.061 TL indirim
Hotel Ukraine6.041 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.021 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.102 TL indirim
Senator Maidan10.299 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.149 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.599 TL indirim
Bontiak Hotel3.179 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.590 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
11.272 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.636 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
321 TL indirim
Summit Apart Hotel3.267 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.634 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.575 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky8.744 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.372 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.502 TL indirim
Senator City Center9.455 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.728 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.333 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel8.851 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.426 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
649 TL indirim
Hotel Dnipro5.468 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.734 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.432 TL indirim
Senator Victory Square7.413 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.706 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.503 TL indirim
Cityhotel13.906 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.953 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.896 TL indirim
Number 21 by DBI8.018 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.009 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.956 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments4.352 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.176 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
433 TL indirim
Premier Hotel Rus6.566 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.283 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
297 TL indirim
CityApartments Kyiv Maidan5.379 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.689 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.316 TL indirim
Hotel Ukraine5.786 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.893 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.102 TL indirim
Senator Maidan10.299 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.149 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.626 TL indirim
Bontiak Hotel3.153 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.576 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10.631 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.315 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
340 TL indirim
Summit Apart Hotel3.437 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 1.718 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.575 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky8.744 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.372 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.057 TL indirim
Senator City Center9.900 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.950 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.333 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel8.851 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 4.426 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.365 TL indirim
Senator Victory Square7.479 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.740 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
287 TL indirim
Hotel Dnipro5.830 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.915 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.503 TL indirim
Cityhotel13.906 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 6.953 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.169 TL indirim
Number 21 by DBI10.176 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.088 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
7.147 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments5.146 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.573 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
433 TL indirim
Premier Hotel Rus6.566 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.283 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
297 TL indirim
CityApartments Kyiv Maidan5.379 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.689 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.158 TL indirim
Hotel Ukraine2.893 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
551 TL indirim
Senator Maidan5.149 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.813 TL indirim
Bontiak Hotel1.576 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
5.636 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
3.097 TL indirim
Boutique Hotel Vozdvyzhensky4.836 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
160 TL indirim
Summit Apart Hotel1.634 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
529 TL indirim
Senator City Center4.950 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
143 TL indirim
Hotel Dnipro2.915 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.183 TL indirim
Senator Victory Square3.740 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.437 TL indirim
Number 21 by DBI4.650 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
751 TL indirim
Cityhotel6.953 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
667 TL indirim
KONTRAKT Boutique Hotel4.426 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.178 TL indirim
BURSA Hotel Kyiv6.724 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
3.574 TL indirim
Greguar Hotel & Apartments2.573 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
124 TL indirim
CityApartments Kyiv Maidan2.273 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Kyiv şehrindeki evcil hayvan dostu otellere göz atın
4.977 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki
12.178 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki
12.657 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Eki - 24 Eki
3.902 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
20 Eki - 21 Eki


































































