Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Torino bölgesinde nerede kalınır?
Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Torino için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Torino otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: 24 Ekim 2026.




1. Principi di Piemonte | UNA Esperienze | Preferred Hotels and Resorts
Principi di Piemonte | UNA Esperienze | Preferred Hotels and ResortsTarihi Merkezi
15.216 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Kas - 24 Kas




2. Turin Palace Hotel True Stay
Turin Palace Hotel True StayCrocetta
13.382 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




3. Hilton Turin Centre
Hilton Turin CentreTarihi Merkezi
11.865 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3 Kas - 4 Kas




4. Starhotels Majestic
Starhotels MajesticTarihi Merkezi
7.571 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




5. Concord Hotel
Concord HotelTarihi Merkezi
10.131 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Kas - 24 Kas




6. Grand Hotel Sitea
Grand Hotel SiteaTarihi Merkezi
9.870 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
23 Kas - 24 Kas




7. Hotel Victoria & Iside Spa
Hotel Victoria & Iside SpaTarihi Merkezi
9.870 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8 Kas - 9 Kas




8. NH Collection Torino Santo Stefano
NH Collection Torino Santo StefanoTarihi Merkezi
7.793 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




9. Hotel Astoria
Hotel AstoriaTarihi Merkezi
5.061 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




10. Best Quality Hotel Gran Mogol
Best Quality Hotel Gran MogolTarihi Merkezi
5.976 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




11. Best Quality Hotel Dock Milano
Best Quality Hotel Dock MilanoTarihi Merkezi
5.474 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8 Kas - 9 Kas




12. NH Collection Torino Piazza Carlina
NH Collection Torino Piazza CarlinaTarihi Merkezi
13.137 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




13. Opera 35 Boutique Hotel
Opera 35 Boutique HotelTarihi Merkezi
9.946 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
24 Kas - 25 Kas




14. Hotel Indigo Turin by IHG
Hotel Indigo Turin by IHGTarihi Merkezi
9.630 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




15. Hotel Roma E Rocca Cavour
Hotel Roma E Rocca CavourTarihi Merkezi
6.457 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5 Kas - 6 Kas




16. Hotel Urbani
Hotel UrbaniSan Salvario
8.480 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
8 Kas - 9 Kas




17. Be Mate Torino Centro
Be Mate Torino CentroTarihi Merkezi
5.868 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




18. DoubleTree by Hilton Turin Lingotto
DoubleTree by Hilton Turin LingottoMillefonti
9.917 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas




19. NH Torino Centro
NH Torino CentroTarihi Merkezi
7.793 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki




20. Hotel Lancaster
Hotel LancasterCrocetta
5.791 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Eki - 26 Eki
Torino şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
Mobil Fiyat: 2.586 TL indirim
Hotel La Corte Porta Nuova24.057 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 12.029 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.895 TL indirim
Hotel Romano26.831 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 13.415 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.191 TL indirim
Parco Sassi Hotel25.476 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 12.738 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
315 TL indirim
Hotel Residence Torino Centro31.927 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 15.963 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.708 TL indirim
Hotel Orchidea25.905 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 12.952 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.509 TL indirim
Hotel Liberty41.359 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 20.679 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
4.277 TL indirim
Hotel Plaza Torino28.588 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 14.294 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
3.821 TL indirim
J Hotel35.390 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 17.695 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
6.524 TL indirim
DUPARC Hotel & Apartments59.562 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 29.781 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.035 TL indirim
Grand Hotel Sitea9.870 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
6.476 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
1.787 TL indirim
Le Petit Hotel6.952 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.041 TL indirim
Hotel Victoria & Iside Spa9.870 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
566 TL indirim
Best Quality Hotel Dock Milano5.474 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
724 TL indirim
Piazza Castello Suite6.903 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.653 TL indirim
Turin Palace Hotel True Stay13.877 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
758 TL indirim
Loger Confort Residence & Apartments6.623 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.275 TL indirim
Royal Palace Luxury Suites & Hotel12.029 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
4.097 TL indirim
Residence Star6.569 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
556 TL indirim
CX Turin Marconi5.395 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
775 TL indirim
Hotel La Corte Porta Nuova6.072 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
687 TL indirim
Hotel Liberty6.577 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
















































































