Tesisler, gerçek gezgin yorumları ve Hotels.com üzerinden Bac Cam Ranh için konaklama rezervasyonu yapan misafirler arasındaki popülerliğe göre seçilmiştir. Bu Bac Cam Ranh otelleri; kalite, konum ve gezgin deneyimi açısından sürekli olarak yüksek memnuniyet sunmaktadır. Son güncelleme: .
Bac Cam Ranh Otelleri
Planların değişmesi durumunda ücretsiz iptal seçenekleri
Konakladığınız her gece için ödüller kazanın
Üye Fiyatlarıyla daha fazla kazanç elde edin
Bu tarihler için fiyatları kontrol edin
Bu gece
26 Eki - 27 EkiYarın
27 Eki - 28 EkiBu hafta sonu
30 Eki - 1 KasGelecek hafta sonu
6 Kas - 8 KasBac Cam Ranh şehrindeki son dakika otel fırsatlarını yakalayın ve daha fazla kazanç elde edin
Harika kazançlara ulaşmak için hesabınıza giriş yapın.
2.988 TL indirim
The Empyrean Cam Ranh Beach Resort4.896 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.448 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
5.836 TL indirim
Arena Cam Ranh Ocean View Resort4.226 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.113 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.828 TL indirim
Cam Ranh Nha Trang Seaview Condotel5.787 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.894 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.553 TL indirim
Haki Seaview4.919 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.460 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2.192 TL indirim
K' Sea View Resort Cam Ranh5.115 TL
2 gece, 1 apart daire için
Gecelik 2.558 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
6.271 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 3.136 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
4.710 TL
2 gece, 1 apart daire için
Gecelik 2.355 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
582 TL indirim
The Sea View Cam Ranh4.264 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.132 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.473 TL indirim
Arena Jakovi Condotel 5.642 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.821 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.700 TL indirim
Hammi Seaview5.100 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 2.550 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
11.875 TL indirim
Condotel Cam Ranh Beach Resort10.961 TL
2 gece, 1 oda için
Gecelik 5.481 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1.443 TL indirim
The Empyrean Cam Ranh Beach Resort2.364 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.906 TL indirim
Arena Cam Ranh Ocean View Resort2.125 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
777 TL indirim
Haki Seaview2.460 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.617 TL
1 apart daire için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
914 TL indirim
Cam Ranh Nha Trang Seaview Condotel2.894 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
2.611 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Ekstra kazanç için giriş yapın
365 TL indirim
K' Sea View Resort Cam Ranh3.288 TL
1 apart daire için
vergiler ve ücretler dâhildir
5.000 TL indirim
Condotel Cam Ranh Beach Resort4.615 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
837 TL indirim
Arena Jakovi Condotel 2.721 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
1.173 TL indirim
Cam Ranh Beach Resort near The Airport4.692 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
839 TL indirim
Hammi Seaview2.561 TL
1 oda için
vergiler ve ücretler dâhildir
Bac Cam Ranh bölgesinde nerede kalınır?




1. Navy Hotel Cam Ranh
Navy Hotel Cam RanhBac Cam Ranh
1.282 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10 Kas - 11 Kas




2. Cam Ranh Nha Trang Seaview Condotel
Cam Ranh Nha Trang Seaview CondotelBac Cam Ranh
2.601 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




3. The Empyrean Cam Ranh Beach Resort
The Empyrean Cam Ranh Beach ResortBac Cam Ranh
2.344 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Kas - 26 Kas




4. K' Sea View Resort Cam Ranh
K' Sea View Resort Cam RanhBac Cam Ranh
3.288 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




5. Wyndham Grand KN Paradise Cam Ranh
Wyndham Grand KN Paradise Cam RanhBac Cam Ranh
5.384 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Kas - 26 Kas




6. Haki Seaview
Haki SeaviewBac Cam Ranh
2.460 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




7. Arena Cam Ranh Ocean View Resort
Arena Cam Ranh Ocean View ResortBac Cam Ranh
1.934 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Kas - 26 Kas




8. JOY Seaview Apartment in Cam Ranh Nha Trang
JOY Seaview Apartment in Cam Ranh Nha TrangBac Cam Ranh
2.617 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
28 Eki - 29 Eki




9. Oceanview The Arena Cam Ranh Apartment
Oceanview The Arena Cam Ranh ApartmentBac Cam Ranh
2.266 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas




10. Hammi Seaview
Hammi SeaviewBac Cam Ranh
2.515 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki




11. Arena Jakovi Condotel
Arena Jakovi CondotelBac Cam Ranh
2.670 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
27 Eki - 28 Eki




12. Lugano Resort Cam Ranh by Emperyan - Ultra All-Inclusive
Lugano Resort Cam Ranh by Emperyan - Ultra All-InclusiveBac Cam Ranh
8.635 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas




13. Wynd Signature Paradise Villas
Wynd Signature Paradise VillasBac Cam Ranh
12.230 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




14. The Sea View Cam Ranh
The Sea View Cam RanhBac Cam Ranh
2.098 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
30 Eki - 31 Eki




15. Cam Ranh Beach Resort near The Airport
Cam Ranh Beach Resort near The AirportBac Cam Ranh
4.692 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




16. The Arenal Resort Cam Ranh
The Arenal Resort Cam RanhBac Cam Ranh
2.461 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
28 Eki - 29 Eki




17. Trieu Khang Hotel
Trieu Khang HotelBac Cam Ranh
810 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




18. EMS HOUSE Sea View Apartment - The Arena Cam Ranh
EMS HOUSE Sea View Apartment - The Arena Cam RanhBac Cam Ranh
1.823 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
29 Eki - 30 Eki




19. The Oceanfront Apartment At Cam Ranh
The Oceanfront Apartment At Cam RanhBac Cam Ranh
3.365 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki




20. Arena Resort Luxury With Ocean View
Arena Resort Luxury With Ocean ViewBac Cam Ranh
3.353 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas
Bac Cam Ranh bölgesindeki havuzlu otelleri de beğenebilirsiniz
1.282 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
10 Kas - 11 Kas
2.601 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki
2.344 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Kas - 26 Kas
2.460 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki
5.384 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Kas - 26 Kas
3.288 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
26 Eki - 27 Eki
1.934 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
25 Kas - 26 Kas
2.266 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
2 Kas - 3 Kas
2.617 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
28 Eki - 29 Eki




Lugano Resort Cam Ranh by Emperyan - Ultra All-Inclusive
Lugano Resort Cam Ranh by Emperyan - Ultra All-InclusiveBac Cam Ranh
8.635 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
1 Kas - 2 Kas
Son 24 saatte bulunan en düşük gecelik fiyat 2 yetişkin için 1 gecelik konaklamayı temel alır. Fiyatlar ve müsaitlik değişiklik gösterebilir. Ek koşullar geçerli olabilir.
Tüm konaklama yerlerini görüntüleyinBac Cam Ranh şehrinde tipik konaklamanızın dışına çıkın
Evcil hayvan dostu
Apart
Villa
Tatil köyü
Apart otel
Aile dostu
Bac Cam Ranh bölgesindeki en popüler görülecek yerler
My Ca Plajı
7.2/10 (7 yorum)
Güneşlenmek istiyorsanız, My Ca Plajı tam size göre, burası Bac Cam Ranh merkezine 2,7 mil (4,4 km) mesafede. Dalgaların yanı sıra yürümeye devam etmek istiyorsanız, Nha Trang Plajı ve Şeker Kamışı Plajı doğru adres.












































