Saray Hotel

Edirne bölgesinde otel.

Fiyatların görüntüleneceği tarihleri seçin

Edirne şehrini ziyaret ettiğinizde Saray Hotel göz önünde bulundurabileceğiniz harika bir seçenektir. Ücretsiz avantajlara kablosuz İnternet, vale hizmeti olmayan otopark ve her gün 7 ve 10.30 arasında açık büfe kahvaltı dahildir.

Yorumlar

7,2/10
İyi

Popüler konaklama yeri imkân ve özellikleri

  • Ücretsiz kahvaltı
  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Restoran
  • Klima
  • Çamaşırhane

Başlıca özellikler (12)

  • Günlük kat hizmetleri
  • Oda servisi
  • Teras
  • 24 saat açık resepsiyon
  • Kütüphane
  • Resepsiyonda emanet kasası
  • Kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi
  • Çamaşırhane
  • Lobide ücretsiz gazete servisi
  • Valiz dolabı
  • Lobide televizyon
  • Kiralık bisiklet

Evinizdeymiş gibi hissedin (6)

  • Özel banyo
  • Teras
  • Günlük kat hizmetleri
  • Çamaşırhane olanakları
  • Asansör
  • Minibar
Şu anki fiyat 2.857 TL
vergiler ve ücretler dâhildir
9 Eyl - 10 Eyl

Oda seçenekleri

Odalar için mevcut filtreler
3/3 oda gösteriliyor

Tek Kişilik Oda, 1 Tek Kişilik Yatak

9,0 / 10
Harika
(2 yorum)
  • 1 kişilik
  • 1 tek Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Üç Kişilik Oda

  • 4 kişilik
  • 3 tek Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Tek Büyük Yataklı Oda

  • 3 kişilik
  • 1 çift Kişilik Yatak VEYA 2 tek Kişilik Yatak
  • Ücretsiz kablosuz internet

Benzer konaklama yerleri

Mod logo
Uygun indirimleri ve avantajları görüntülemek için giriş yapın. Daha fazla macera için daha fazla ödül!

Bölge hakkında

Harita
Talat Paşa M. Eski İstanbul C. No.: 28, Merkez, Edirne, 22000

Yakındakiler

  • Kaleiçi - 5 dk yürüyüş - 0.5 km
  • Selimiye Camisi - 10 dk yürüyüş - 0.9 km
  • Meriç Nehri Köprüsü - 15 dk yürüyüş - 1.3 km
  • Trakya Üniversitesi - 2 dk sürüş - 1.5 km
  • Edirne Erasta AVM - 2 dk sürüş - 1.9 km

Ulaşım

  • İstanbul (IST) - 123 dk. sürüş mesafesinde
  • Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (SAW) - 163 dk. sürüş mesafesinde
  • Edirne İstasyonu - 7 dk. sürüş mesafesinde
  • Kapıkule İstasyonu - 19 dk. sürüş mesafesinde
  • Abalar İstasyonu - 33 dk. sürüş mesafesinde

Restoranlar

  • ‪Hocaoğlu Coffee Shop 1933 - ‬1 dk yürüyüş
  • ‪Çakay Köftecisi - ‬2 dk yürüyüş
  • ‪Dibek Kahvesi - ‬1 dk yürüyüş
  • ‪İmren Döner Salonu - ‬1 dk yürüyüş
  • ‪Goralı Piliç - ‬2 dk yürüyüş

Bu konaklama yeri hakkında

Saray Hotel

  • Edirne şehrini ziyaret ettiğinizde Saray Hotel göz önünde bulundurabileceğiniz harika bir seçenektir. Ücretsiz avantajlara kablosuz İnternet, vale hizmeti olmayan otopark ve her gün 7 ve 10.30 arasında açık büfe kahvaltı dahildir.

Genel bakış

DONE

Konaklama yerinin büyüklüğü

    • 44 oda
DONE

Varış/Çıkış

    • Giriş işlemleri 13 ile herhangi bir zaman arasında yapılabilir
    • Minimum giriş yaşı: 18
    • Çıkış saati: öğlen
    • Temassız çıkış imkânı
DONE

Özel giriş talimatları

    • Misafirleri konaklama yerine varışta resepsiyon personeli karşılayacaktır
    • Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir
DONE

Giriş sırasında gerekenler

    • Ek masraflar için kredi kartı, banka kartı veya nakit depozitosu gereklidir
    • Resmi kurumlarca verilmiş fotoğraflı kimlik gerekli olabilir
    • 18 yaş ve üzeri misafirler giriş yapabilir.
DONE

Evcil hayvan

    • Evcil hayvan kabul edilmez.
WIFI

İnternet

    • Genel alanlarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti
    • Odalarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti
LOCAL_PARKING

Otopark

    • Otelde ücretsiz valesiz otopark
DONE

Diğer bilgiler

    • Sigara içmek için özel alanlar

Konaklama yeri imkân ve olanakları

Yiyecek ve içecek

  • Her sabah 7 ve 10.30 saatleri arasında ücretsiz açık büfe kahvaltı
  • Oda servisi

Hizmetler

  • 24 saat açık resepsiyon
  • Kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi
  • Lobide ücretsiz gazete
  • Valiz dolabı
  • Bisiklet kiralama

İmkân ve Kolaylıklar

  • Resepsiyonda emanet kasası
  • Teras
  • Kütüphane
  • Ortak alanda televizyon
  • Sivrisinek telleri

Engellilere yönelik özellikler

  • Asansör
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun

Oda imkân ve olanakları

Eğlencenizden taviz vermeyin

  • LCD televizyon
  • Uydu yayını kanalları

Ev konforu

  • İklimlendirme (klima kontrollü)
  • Minibar
  • Terlik

Rahat uyuyun

  • Ses yalıtımlı oda
  • Çarşaf takımı verilir

Tazelenin

  • Özel banyo
  • Yalnızca duş
  • Ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri
  • Saç kurutma makinesi
  • Havlu

Bağlantınızı sürdürün

  • Masa
  • Ücretsiz kablosuz İnternet
  • Telefon

Diğer

  • Kat hizimetleri günlük olarak sunulmaktadır
  • Odada kasa

Ücretler ve politikalar

Politikalar

Bu konaklama yeri profesyonel bir konaklama yeri sahibi tarafından yönetilmektedir. Konaklamanın sağlanması konaklama yeri sahibinin ticaret, işletme veya meslek faaliyetleriyle bağlantılıdır.
Misafirler tesiste yangın söndürücü olduğunu bilmenin verdiği iç rahatlığıyla dinlenebilir.
Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir.
Kabul edilen kredi kartları: Visa, Mastercard
Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur.
Aşı olmamış misafirlerin ortak alanlarda maske takması zorunludur.
Konaklama Yeri Tescil numarası 2022-22-0054
Rezervasyonunuzu iptal ederseniz konaklama yeri sahibinin iptal politikasına tabi olursunuz. Tüketici haklarıyla ilgili AB yönetmelikleri çerçevesinde, konaklama yeri rezervasyon hizmetleri cayma hakkına tabi değildir.

Bilinen diğer adları

Saray Hotel EDIRNE
Saray Hotel Edirne
Hotel Saray Hotel Edirne
Edirne Saray Hotel Hotel
Saray Edirne
Saray
Hotel Saray Hotel
Saray Hotel Hotel
Saray Hotel Edirne
Saray Hotel Hotel Edirne

Sıkça sorulan sorular

Saray Hotel oteli, tam geri ödeme için ücretsiz iptal olanağı sunuyor mu?

Evet. Saray Hotel, sitemizden rezervasyon yapılabilen ve ücreti tamamen iade edilebilir odalar sunmaktadır. Ücreti tamamen iade edilebilir bir oda için rezervasyon yaptırdıysanız bu rezervasyon, konaklama yerinin iptal politikasına bağlı olarak girişten birkaç gün öncesine kadar iptal edilebilir. Kesin şartlar ve koşullar için bu konaklama yerinin iptal politikasını kontrol ettiğinizden emin olun.

Saray Hotel evcil hayvan kabul ediyor mu?

Maalesef evcil hayvanlar kabul edilmemektedir.

Saray Hotel, misafirlerine otelde otopark imkânı sunuyor mu?

Evet, ücretsiz valesiz otopark var.

Saray Hotel için giriş ve çıkış saati kaçta?

Giriş işlemleri 13 ile herhangi bir zaman arasında yapılabilir. Çıkış saati: öğlen. Temassız çıkış imkânı sunulur.

Saray Hotel etrafındaki bölge nasıldır?

Saray Hotel, Kaleiçi konumuna 4 dakikalık yürüyüş mesafesinde ve Selimiye Camisi konumuna 13 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Yorumlar

Saray Hotel Yorumları

7,2

İyi

6,0

Temizlik

8,0

Konum

7,6

Personel ve servis

6,0

Konaklama yerinin durumu, imkânları ve kolaylıkları

Yorumlar

Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Her yönüyle çok iyi bir otel
Sercan, 2 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

4/10 İdare eder

Otel ve odalar çok eski. Mazemeler banyo ve wc yataklar çok eski
Ahmet, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Tekrar kalırım...

Kakava şenlikleri için 1 gece konakladık,memnun kaldık.Fiyatına göre çok iyi.Konumu mükemmel,çarşı içinde,her yere yürüme mesafesinde.Biz gittiğimizde otel önünde yer vardı şansımıza,sıkıntı çekmedik.Ama orada yer olmasaydı park problem olabilirdi.Kahvaltı da gayet güzeldi.
Melike, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

4/10 İdare eder

Calisanlar güleryüzlü, Oda temizligi cok kötü.

Ailemle 4 Kisi 1 gece konakladik. Resepsiyon calisanlari güleryüzlü ve yardimsever kisilerdi. Fakat oda temizligi ve kahvalti cok kötüydü. 1 Gece bile olsa tekrar konaklamayi düsünmem.
Öykü, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

6/10 İyi

Beklentiniz yüksek değilse

Kakava şenlikleri için bir gece kızımla konakladım. Genç olan personellerin ikisi de tedirgin anlayışsız ve umarsız. İşletme sahibi olduğunu düşündüğüm orta yaşlı beyefendi ise güler yüzlü anlayışlı ve çözüm odaklıydı. Fiyat performans oteli çok merkezi konumda bizim tek önceliğimiz birkaç saat istirahati etmekti o yüzden kahvaltısı temizliği otelin eskiliği önemsizdi.
Zeynep özlem, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

Otoparkı yok şigara içilmiş

Odada bol miktarda sigara içilmiş ve sigara küllüğü vardı bütün eşyalara sigara kokusu sinmiş odada küllük vardı Otelin otoparkı var denmesine rağmen otoparkı yok sokağa eşya boşaltmak için park ettik karşısındaki Taç otelden bize arabanızı çekin yoksa çarparız arabanızı yerinde bulamazsınız gibi tehditler edildi Ben 75 kg kütlemle doşakabinin 40 cm ’lik kapısından zorlanarak girdim
Israfil, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

Rooms were a bit small, but clean. But very nice personal which made up for it.
Sabine, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

It’s good enough and clean, walkable to Bahai holy place
Anahita, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Hat meine Ansprüche übertroffen jederzeit wieder
Rene, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

Was goed voor die prijs
Cuma, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

Insgesamt hatten wir einen angenehmen Aufenthalt und würden das Hotel für eine kurze Übernachtung auf jeden Fall weiterempfehlen. Es gibt einige kleine Dinge, die verbessert werden könnten, aber insgesamt war es eine gute Erfahrung.
Eraslan, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

6/10 İyi

Für den Preis sollte man nicht viel erwarten für eine Nacht zum Schlafen reicht es völlig Frühstück das gleiche nicht viel Auswahl
Ertan, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Es war alles zu meiner Zufriedenheit
Rene, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

All
Vasile, 2 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

We had booked and after booking we have read the revieuws. Many were not so good. So we ware well surprised that everything was very fine. I wonder why many people have given a bad revieuw. We were very content.
Christ, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

4/10 İdare eder

Ikke som de skiver om parkering problemer
Erol, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

4/10 İdare eder

Für denn Preis gibt es viel bessere in der nähe !

Ein Doppelzimmer und ein Dreibettzimmer gebucht für eine Übernachtung. Doppelzimmer roch schrecklich nach Feuchtigkeit. Dreibettzimmer hat irgendwas getropft, so das man ein Handtuch auf denn Boden geworfen musste damit man ins Bad konnte. Das Hotel ist stark renovierungsbedürftig. Da wir erst gegen Mitternacht angekommen sind und nur ein paar Stunden schlafen und weiter Fahren wollten haben wir nichts reklamiert ! Sehr störend war der Geruch durch Feuchtigkeit.
Ceyhun, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

4/10 İdare eder

Temiz değildi oda, wc, duş Perdeler korneş yerinden çıktı Kalarüfer peteği asmalıkları yerinden çıkmıştı her an düşebilirdi Wc su kaçırıyordu Duş amaturdan su kaçırıyordu elimde kaldı Saç kurutma makinesi çok kısa bir süre çalıştık dan sonra kapanıyordu Mobilyalar eskiydi kötü görünüyordu kırık yerleri görünüyordu Wifi çekmiyordu olması gerektiği gibi Hotelin konumu merkeze yakındı
Erdem, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

2/10 Kötü

Daha dikkat

Oda, sanki bir yerden alınmış, konmuş. Dolap yok odada, perde yerinden çıkmış, eski bir otel, odanın kapısı, eski bir ofa kapısı, holün ışıkları odaya sızıyor yatak gıcırdıyor böcek ilaçlaması yapılmalı, kahvaltı iyiydi
1gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

Eh işte…

Vasat bir otel, oldukça eski bir yapı, banyoda duşa kabin bile yok, sular her yere sıçrıyor, havlular çok yıpranmış
Mehmet Fevzi, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

Müthil lokasyon

Otel konum olarak çok iyi bir yerde,çalışanlar ilgili,odalar temiz.
Serdar, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

4/10 İdare eder

kesinlikle tercih edilmemeli

her yönüyle vasat altı....
muhammet ali, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

10/10 Olağanüstü

セリミエモスクの眺望が良い。朝食会場から エレベーターが早い
Takayuki, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

6/10 İyi

This is not even an one star hotel
Ahmet, 1 gecelik seyahat
Doğrulanmış yorum

8/10 Çok iyi

Was more than i expected
Gabriela, 1 gecelik seyahat